Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 578
Aixam , 156
Alfa Romeo , 3511
Alpina , 83
Artega , 50
Audi , 36355
BAIC , 34
Bentley , 72
BMW , 26585
Brilliance , 12
Bugatti , 42
Buick , 39
Cadillac , 219
Chevrolet , 1458
Chrysler , 1095
Citroën , 6433
Corvette , 33
Dacia , 219
Daewoo , 476
Daihatsu , 377
DeTomaso , 4
Dodge , 366
Ferrari , 51
Fiat , 16721
Ford , 39462
GMC , 88
Great Wall , 67
Grecav , 12
Honda , 1169
Hummer , 135
Hyundai , 3544
Infiniti , 87
Isuzu , 172
Jaguar , 1207
Jeep , 1808
Kia , 1550
Koenigsegg , 19
KTM , 37
Lada , 32
Lancia , 2091
Land Rover , 6261
Landwind , 7
Lexus , 117
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 136
Lotus , 7
Maserati , 84
Maybach , 14
Mazda , 1600
Mercedes-Benz , 147632
MG , 104
MINI , 1653
Mitsubishi , 3840
Morgan , 8
Nissan , 6548
NSU , 8
Opel , 22035
Peugeot , 9248
Piaggio , 128
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1743
Proton , 7
Renault , 12585
Rover , 636
Saab , 363
Seat , 4092
Škoda , 2249
Smart , 6255
Spyker , 3
Ssangyong , 464
Subaru , 165
Suzuki , 1383
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 16
Toyota , 14363
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 27
UAZ , 25
VW Volkswagen , 76742
Volvo , 3575
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 53

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 12:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A8 50TDI Quattro ����super full

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Mar 17:59
Linku:
Makina , Tiranë

BMW SERIA 3 (320d) 2014 2

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:30
Linku:
Makina , Tiranë

Passat 2013, 2.0TDI , Bluetec

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:33
Linku:
Makina , Durrës

Dodge Nitro

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 14:33 Makina , Korçë

���� Volkswagen Polo 1.2TDI COMFORTLINE����

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:33 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Makina , Fier

SUPER OKAZION !! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 naft viti 2006 173 mij km

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:29 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:29 Makina , Fier

SHTET BMW 320

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:29 Makina , Vlorë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Fier

BMW 320 2.0 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Fier

S 550 BENZIN 2012 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2015 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:29 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:29 Makina , Fier

����shitet bmw 116 benzin 2009����

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:29 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2018 FULL OPSION ��OKAZION��

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:29 Makina , Durrës

Bmw x5 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:29 Makina , Fier

Mercedes Evo 220 CDI 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Tiranë

Bmw x1 Shitet Ose Ndrohet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:29 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET!!

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! E KLAS 300 BLUTEC VITI 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 BLUTEK - VITI 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Tiranë

TUCSON HYBRID 2021

35 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:29 Makina , Fier

Audi a3

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione