Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes C Class në Shitje | Njoftimet në GJithë Shqipërinë

Mercedes-Benz , 6557
Audi , 212
BMW , 145
Volvo , 134
Ford , 100
Toyota , 70
Land Rover , 50
Opel , 43
Fiat , 32
Smart , 19
Renault , 17
Nissan , 15
Seat , 15
Citroën , 14
Peugeot , 14
Porsche , 13
Mazda , 8
Škoda , 8
Honda , 7
Chevrolet , 7
MINI , 5
Hyundai , 5
Lancia , 5
Chrysler , 4
Kia , 4
Ssangyong , 4
Cadillac , 3
Subaru , 3
BAIC , 2
Hummer , 2
Jaguar , 2
Bentley , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1

Gjej Mercedes C Class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes C Class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Mercedes C Class ne shitje në GJithë Shqipërinë - Gjej Mercedes C Class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Dje 13:54
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:15
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! Benz C-220 Nafte Full Option! Super Gjendje

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 15:46
Linku:
Makina , Tiranë

C class Full Option!!!!

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

OKAZION Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:33 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin OKAZION !!!

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E250 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Golf 6 2.5 Benzi Gaz

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E350 Bluetec

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Tiranë

C class (W204) Avantgarde 220 Nafte Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class Viti 2008 Avantgarde Benzine

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Makina , Durrës

BMW X5 3.5xD TwinTurbo

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Makina , Shkodër

C class 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Vlorë

����Volvo Xc90����

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Durrës

Ford Focus Titanium 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE PRESTIGE VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Glk PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

BMW X3 X-DRiVE 2.O NAFTE VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350d (NAFTE) Sapo ardhur

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 Makina , Tiranë

c class

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:07 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Fier

SHITET MERCEDES BENZ C220

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ C220

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ C220 CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class C250

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Durrës

Mercedes c classe

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C Class

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Shkodër

Bmw 730

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

C class evo 203

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Mercedes benz c class 300 benzine

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME PANORAME FULL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

SHITET ML350 VITI 2012 FULL OPTIONS 4MATIC

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Mercedes C Class ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes C Class ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes C Class në Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes C Class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes C Class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Mercedes C Class ne shitje të tjerë Kërko Mercedes C Class ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për Mercedes C Class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes C Class ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mercedes C Class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione