Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina ngarkuese dhe tërheqëse: Kamionë, eskavatorë, matrapikë, skela, fadroma dhe më shumë në MerrJep.al!

Zbuloni një gamë gjithëpërfshirëse makinash ngarkuese dhe tërheqëse në MerrJep.al, me gjithçka, nga sharra dhe kontenierë deri te vinça dhe ekskavatorë. Inventari ynë përfshin pajisje me cilësi të lartë si pompa hidraulike, kamionë Mercedes Atego, pirunë, saldatriçe dhe më shumë.


Pavarësisht nëse keni nevojë për një karrotrec, matrapik ose autobot, ne ju ndihmojmë. Përmirësoni kantierin tuaj të ndërtimit me mjetet dhe pajisjet tona të besueshme, të dizajnuara për të rritur efikasitetin dhe produktivitetin.

Dje 21:29
Linku:
Makina ndërtimi  ·  Kurbin

Makinerin Pllakash


Sot 23:09
Linku:
Makina ndërtimi  ·  Kurbin

TRAPAN RADIAL CASER 1250-F40

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 22:48
Linku:
Makina ndërtimi  ·  Kurbin

PINCA PER TUBA BETONI

Shitësit të Besuar
Sot 22:47
Linku:
Makina ndërtimi  ·  Kurbin

BETONPOMP 31M COIME

Shitësit të Besuar
Sot 22:47
Linku:
Makina ndërtimi  ·  Kurbin

GJENERATOR 400KW CATERPILLAR 2007

21 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:45
Linku:
Makina ndërtimi  ·  Kurbin

MOTORR NAFTE PER KALDAJA

890 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 22:04 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Cat  ·  Krujë

Shitet fadrome CAT 962G

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:04 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Krujë

Shitet JCB 330

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:04 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Lezhë

Iveko daily 65c18

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:04 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Iveco  ·  EuroCargo  ·  Lezhë

Iveko Eurocargo

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 21:50 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily veteshkarkuese

16 500 EUR

Sot 21:50 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily

13 000 EUR

Makina ngarkuese dhe tërheqëse: Nga vinç ndërtimi dhe transformator te kompresor në shitje | Bobcat, Mercedes-Benz, Caterpillar, Volvo, Iveco


MerrJep.al, gjetja e makinerive dhe pajisjeve të ndërtimit që ju nevojiten është e lehtë dhe e përshtatshme. Platforma jonë ofron një gamë të gjerë opsionesh, nga makineri ndërtimi dhe traktorët te ekskavatorët dhe vinçat.


Nëse jeni duke kërkuar për një pompë hidraulike, kamion Mercedes-Benz Atego, kamion Iveco, pirun ose matrapik, do ta gjeni këtu. Me filtrat e kërkimit miqësorë për përdoruesit, mund të kufizoni shpejt opsionet tuaja bazuar në specifikimet si marka (Mercedes-Benz, Ford, Caterpillar, Bobcat, Volvo, DAF XF), modeli (Sprinter, Bager) dhe çmimi (Lekë ose Euro). Keni nevojë për një fadromë, sharrë ose kontenier?


Thjesht shfletoni listimet tona për të zbuluar një shumëllojshmëri opsionesh që i përshtaten nevojave tuaja. Plus, me procesin tonë të sigurt të transaksionit, ju mund të blini me siguri. Në MerrJep.al mund të gjeni të gjitha llojet e makinave ngarkuese dhe tërheqëse si dhe makina ndërtimi, të reja dhe të përdorura, duke kërkuar në shiritin e kërkimit atë që dëshironi ose edhe në Google, duke shtuar prapashtesën "merrjep" për çdo gjë që ju nevojitet.


Mos prisni më për të përmirësuar kantierin tuaj të ndërtimit - eksploroni MerrJep.al sot!Shisni makina ngarkuese dhe tërheqëse sot në MerrJep.al | Panel elektrik, skela, rimorkio, autobot, matrapik, pirun dhe më shumë


Shitja e pajisjeve tuaja të ndërtimitMerrJep.al është shumë e lehtë. Pavarësisht nëse keni makineri ndërtimi, kamionë, vinça ose ndonjë eskavator për të shitur, platforma jonë ofron një përvojë të pandërprerë shitjeje.


Thjesht krijoni një listë me përshkrime dhe imazhe të hollësishme të pajisjes suaj, duke theksuar veçoritë dhe gjendjen e saj. Me ndërfaqen tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të vendosni lehtësisht çmimin tuaj dhe të menaxhoni kërkesat nga blerësit e mundshëm.


Në përshkrimin tuaj shkruani fjalët kyçe të tilla si "shiten makina tërheqëse", "në shitje Mercedes Atego", "shiten makina ngarkuese dhe tërheqëse". Ose mund të tregoheni më specifikë duke përfshirë vitin e prodhimit dhe çmimin, përshembull shkruani "shitet eskavator viti 2010, 4000 euro", "shitet 400KW Caterpillar 2007" apo "në shitje makina ngarkuese viti 2012".


Nga pompa hidraulike te kamionë, fadroma te vinç ndërtimi, sharrë dhe ekskavatorë Mercedes Atego, ka një audiencë të gjerë që pret të zbulojë listimet tuaja.


Plus, me sistemin tonë të sigurt të pagesave, ju mund të shisni me qetësi. Bashkohuni sot me MerrJep.al dhe kthejini pajisjet e tua të ndërtimit të papërdorura në para!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione