Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Tiranë

Po kërkoni makina pune në Tiranë? Ju duhet një makinë ndërtimi për punët në kantier? Makina tërheqëse apo makina ngarkuese për të sistemuar mallrat në hapësirat tuaja? Po mendoni për një markë të caktuar apo keni një limit në buxhetin tuaj? Ndoshta keni makina pune për të shitur dhe nuk dini ku të reklamoni?

Ne ju ofrojmë opsionin më të mirë në treg për të tregtuar dhe blerë makina pune.

Në MerrJep.al listohen njoftime të ndryshme çdo ditë dhe mund të reklamoni apo gjeni lloje të ndryshme për makina pune të listuara që ju duhen për biznesin tuaj. Në portalin më të madh online mund të gjeni makina në shitje, makina ngarkuese dhe tërheqëse, makina ndërtimi, makinë pirun, sondë shpimi dhe shumë të tjera. Gjithashtu janë të listuara njoftime të shumta për lloje dhe marka të ndryshmë të makinave të punës, si:kamiona në shitje Merceses Benz, Nisan Cabestar, Volvo, kan palfinger dhe gjithashtu shumë pjes këmbimi për këto makina pune.


Sot 21:50 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily veteshkarkuese

16 500 EUR

Sot 21:50 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily

13 000 EUR

Sot 21:40 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Komatsu  ·  Tiranë

Minieskavator Komatsu 5 Ton

25 000 EUR

Sot 21:37 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Komatsu  ·  Tiranë

Matrapik Minieskavatori 120(KG)

1 200 EUR

Sot 20:37 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hitachi ZX 27 U-2 viti 2007.mundesi nderrimi

22 000 EUR

Sot 19:06 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Cat  ·  Tiranë

Yanmar

9 000 EUR

Sot 19:05 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  DAC Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Reduktor

1 EUR

Sot 19:05 Makina ndërtimi  ·  Tiranë

Yanmar

1 EUR

Sot 19:05 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Cat  ·  Tiranë

Sirgjena

1 EUR

Sot 19:05 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  HITACHI  ·  Tiranë

Kova

1 EUR

Sot 19:03 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Rrul

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:02 Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Rrote drejtuse

1 EUR

Gjej Makina Pune në Tiranë


Kategoria makina pune në MerrJep është e pasur me njoftime që shtohen dita ditës me postime të reja dhe të shumëllojshme. Ju mund te gjeni makina të kategorive të ndryshme si: makina ngarkuese dhe terheqëse, makina ndërtimi, betoniere, vinç, rimorkio, eskavator e shumë te tjera. Me pak fjalë në MerrJep listohen shumë lloje makina pune që ju duhen për biznesin tuaj.

Blini makina makina ngarkuese dhe terheqëse në Tiranë


Platforma MerrJep.al jua bën shumë të lehtë çdo veprim që doni të kryeni, të regjistroheni si biznes apo të blini nga bizneset që reklamojnë tek ne. Opsionet janë të panumërta dhe ju mund ta specifikoni kërkimin tuaj deri në detaje të makinës që dëshironi të blini dhë të gjeni atë që i përshtatet më së miri nevojave dhe kërkesave tuaja. Mund të filtroni kërkimin tuaj në bazë të karakteristikave të makinës dhe llojit të saj. Gjithashtu mund te kërkoni në rreshtin e kërkimit me fjalë kyçe dhe do t’ju shfaqen makina pune, makina në shitje, makina në shitje në Tiranë, makina në shitje okazion, makina ngarkuese dhe terheqëse e shumë të tjera.

Listoni në MerrJep makina pune


MerrJep është prej vitesh hapësira më e madhe për makina në shitje në Tiranë dhe i ofron mundësinë çdo individi e biznesi të postojë njoftime mbi makina pune në shitje apo makina ndërtimi që biznesi deshiron të tregtojë. Shumë biznese zgjedhin te postojnë njoftimet e tyre për shitje makinash dhe makina pune në hapësirën e MerrJep.al pasi volumi i përdoruesve blerës është shumë I madh. Ju mund të listoni karakteristikat e makinës tuaj si gjendja, marka, çmimi dhe çdo informacion tjetër përshkrues. Kjo do i ndihmonte blerësit tuaj potencialë të kuptojnë më mirë se cfarë lloj makina pune në shitje keni dhe do të përshpejtojë shitjen e tyre.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione