Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Fiks në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Telefon fiks të përdorur dhe të ri në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet për telefon fiks të ndryshëm si telefon fiks të vjetër, telefon fiks TopCom, fax, telefon Voip, telefon fiks për koleksion, vintage, antik, dhe shumë lloje tjera në shitje. Gjej telefon fiks me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.15 Korr 23:11 Telefon fiks  ·  Pogradec

Shitet redmi 10c

80 LEK

06 Korr 14:25 Telefon fiks  ·  Tiranë

Shitet Rrjet Telefonie VOIP

1 000 EUR

19 Qer 10:36 Telefon fiks  ·  Tiranë

SUPER OKAZION RRJET TELEFONIE VOIP

1 400 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 15:06 Telefon fiks  ·  Durrës

Telefon Fax Printer

30 EUR

19 Maj 09:26 Telefon fiks  ·  Tiranë

Telefon / Fax Panasonic KX-F130

6 000 LEK

10 Maj 16:03 Telefon fiks  ·  Tiranë

NumrA celular

26 Pri 00:10 Telefon fiks  ·  Durrës

iphon 15 lipjan

400 EUR

20 Pri 14:06 Telefon fiks  ·  Tiranë

Gaming Setup

1 100 EUR

18 Pri 10:09 Telefon fiks  ·  Elbasan

Iphone 14 pro

700 EUR

08 Pri 12:53 Telefon fiks  ·  Fier

zhbllokime iphone

80 LEK

28 Mar 00:11 Telefon fiks  ·  Tiranë

Iphone 13 95%batteri������128gb

46 000 LEK

26 Mar 20:50 Telefon fiks  ·  Tiranë

iPhone 13 128 95% frjngo i ri

55 000 LEK

14 Mar 13:11 Telefon fiks  ·  Tiranë

Samsung A30

150 LEK

27 Jan 17:50 Telefon fiks  ·  Lezhë

Ipohne 8

150 EUR

25 Jan 05:58 Telefon fiks  ·  Fier

Shitet

360 LEK

23 Jan 13:18 Telefon fiks  ·  Berat

Iphone11pro

350 EUR

27 Dhj 15:41 Telefon fiks  ·  Tiranë

Shitet telefon fiks Panasonic

1 500 LEK

17 Nën 03:10 Telefon fiks  ·  Tiranë

Telefona fiks per shitje.

12 EUR

06 Nën 10:20 Telefon fiks  ·  Tiranë

iPhone 14 pro max

850 EUR

05 Nën 19:06 Telefon fiks  ·  Delvinë

23432523

456 666 EUR

25 Tet 07:26 Dyqan Telefon fiks  ·  Tiranë

Telefon Shpie GORDING GERMANY

1 500 LEK

Shitësit të Besuar
21 Korr 14:13 Telefon fiks  ·  Kavajë

����Okazion 12 pro max

56 000 LEK

09 Qer 18:07 Telefon fiks  ·  Shkodër

Iphone 7/iphone 5se

1 LEK

20 Maj 15:21 Telefon fiks  ·  Shkodër

Telefon Fiks

1 200 LEK

04 Mar 01:05 Telefon fiks  ·  Kukës

abonimi më i mirë tvip

20 EUR

15 Shk 21:18 Telefon fiks  ·  Tiranë

Xaomi redmi not 11 pro 8+3 128 giga

310 EUR

05 Shk 18:29 Telefon fiks  ·  Tiranë

Telefon fiks profesional Leboss

1 500 LEK

27 Jan 13:29 Telefon fiks  ·  Tiranë

Telefon fiks Alkatel

3 000 LEK

18 Dhj 02:37 Telefon fiks  ·  Fier

s22 ultra

850 EUR

20 Nën 02:03 Telefon fiks  ·  Berat

test

04 Nën 22:00 Telefon fiks  ·  Lushnjë

Shitet banaku

200 000 LEK

19 Tet 19:49 Telefon fiks  ·  Lushnjë

Telefon

60 EUR

Gjendje: I ri
16 Tet 22:27 Telefon fiks  ·  Tiranë

Iphone 4s

1 500 LEK

16 Tet 20:51 Telefon fiks  ·  Tiranë

Ipon 6s

100 EUR

Gjendje: I ri
05 Tet 22:15 Telefon fiks  ·  Tiranë

Amazfit T rex 70€

70 EUR

04 Tet 14:18 Telefon fiks  ·  Berat

Iphon 13 pro max

690 EUR

26 Sht 22:49 Telefon fiks  ·  Tiranë

Shitet samsung s6 edge

130 LEK

21 Gush 14:43 Telefon fiks  ·  Mallakastër

samsung a 01 cor

80 LEK

15 Gush 11:12 Telefon fiks  ·  Durrës

kerkoj iphone 11 ose 11 pro me cmim okazion

17 Korr 20:23 Telefon fiks  ·  Berat

matorr elektronike

123 400 LEK

05 Korr 12:31 Telefon fiks  ·  Dibër

samsung

05 Korr 12:31 Telefon fiks  ·  Dibër

ertertre

78 LEK

31 Maj 12:30 Telefon fiks  ·  Vlorë

Iphone 6 s 120 mije lek 16 gb

10 000 LEK

21 Maj 14:22 Telefon fiks  ·  Elbasan

Redmi 9A

70 LEK


Jeni duke kërkuar për telefon fiks për zyre apo për kolkesionim? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të gjërë të telefonëve fiks të ndryshëm tëri dhe të përdorur në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Blej Telefon fiks në shitje në MerrJep.al


Gjej telefon fiks për zyre apo për shtëpinë tuaj. Blej telefonë fiks ë ju përshtatet në mesin e shumë njoftimeve për telefon fiks të vjetër, telefon fiks TopCom, fax, telefon Voip, telefon fiks për koleksion, vintage, antik, telefon dhe fax, motorola ht, telefon dore pa fije, telefon fiks ajror, telefon shtepie, telefon IP, radio komunikimi, telefon wireless, telefon faks dhe shumë të tjerë në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Shit telefon fiks në MerrJep.al


Nëse posedoni telefon fiks të ndryshëm të ri dhe të përdorur që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë me të dhënat e telefonit që dëshironi ta shisni dhe shpërndaj njoftime nëmesin e shumë shfrytëzuesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione