PËRDOR NJË APLIKACION FALAS TË PËRSHTATSHËM PËR TELEFONIN TËND!

Krijo dhe publiko njoftime në sekonda!

Kërko njoftime dhe komuniko nga kudo!

Shit produktet e tua më shpejt me aplikacionin tonë.

Publiko njoftimet e tua

Sa më shumë detaje, aq më mirë. Shkruani një titull tërheqës dhe një përshkrim, zgjidhni një kategori dhe shtoni foto.

Bëj foto

Përdorni aplikacionin tonë për këtë qëllim. Fotografoni produktin dhe shtoni menjëherë foton në njoftim.

Përgjigju menjëherë

Përgjigjet e shpejta ndihmojnë në rritjen e shitjeve. Merrni njoftime kur një blerës ju dërgon mesazhe.

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione