Shitorja e MerrJep

Hapni një dyqan në MerrJep – Rrisni Shitjet Tuaja!

Shumë kompani kanë dyqanin e tyre online, por nuk kanë shumë vizitorë. MerrJep ka mbi 1.5 milionë vizitor çdo muaj. Duke hapur një dyqan në MerrJep, kompania juaj do të ketë qasje në faqen më të madhe për tregëti në Shqipëri.

Përfitimet e një dyqani në MerrJep

  • Zgjeroni bazën e konsumatorëve tuaj duke arritur një publik mbarëkombëtar. Emri i brendit tuaj do të shfaqet në njoftim.
  • Vizitorët të cilët shikojnë një nga njoftimet tuaja nxiten që të vizitojnë faqen e dyqanit tuaj për të shikuar ofertat tjera nga ju në një listë të përshtatshme.
  • Të gjitha njoftimet e kompanisë tuaj do të përmblidhen në një listë të vetme e cila ju mundëson juve t’i menaxhoni më lehtë ato.

Çfarë është përfshirë?

  • Merrni një llogari parapaguese të dyqanit e cila ju ofron çmime më të ulta të njoftimeve krahasuar me metodat e tjera të pagesës. Kjo llogari parapaguese gjithashtu kursen kohën tuaj nëse ju regjistroni reklama të shumta.
  • Merrni një pasqyrë të detajuar të të gjitha transaksioneve tuaja të llogarisë, duke ju ndihmuar ta mbani kontrollin e saktë të buxhetit tuaj të marketingut.
  • Shitorja juaj do të ketë linkun e vet të drejtpërdrejt: www.merrjep.al/emri_i_dyqanit_tuaj
  • Merrni statistika të dobishme dhe gjeni se për cilat produkte dhe shërbime janë të interesuar konsumatorët.

Ata kanë hapur një dyqan në MerrJep.al dhe e kanë zgjeruar biznesin e tyre.

Regjistroni një dyqan!

Plotësoni formularin e regjistrimit!

Për më shumë informata, ju lutemi na kontaktoni duke përdorur formularin e mëposhtëm, ose telefononi menaxherin e dyqanit tonë:

Kontaktoni qendrën për kujdesin ndaj konsumatorëve të MerrJep

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione