Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3Nafte

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 3+1,Kodra Diellit

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 07:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3 Sline

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Bulevardi Ri

133 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2, Ish BLLOK ‼️

295 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 për Qira, tek Rruga e Kavajës!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

QIRA, ZYRË 127 m2 në BLLOK ‼️

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE FRESK

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1+2 me Verande per Qira tek Kika 2!

1 EUR / muaj Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

9 Kateshet, jepet me qira apartament 3+1+2+VERANDE

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 per Shitje, Tregu Elektrik

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me QERA apartament 2+1 në Myslym Shyri

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 8

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA DUPLEX 1+1 STUDIO+2 TUALETE +VERANDE+GARAZH TE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA GARSONIERE, NE DON BOSKO!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1 me Post Parkimi tek Parku Olimpik!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament Me Qira 2+1+3 Në Afërsi Të Shkencave Të Natyrës,

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Apartamente  ·  Tiranë

Japim me qira apartament 1+1+post parkimi te Park Life Resid

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera te Liqeni Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

MULLET, JAPIM ME QIRA KAPANON

1 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Ambjent komercial 30m2 te ETC!!

500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PRANE LSI, SHESHI WILSON !

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ASTIR

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE LIQEN TE THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per qira ne Don Bosko!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Japim me qira apartament 1+1 tek Liqeni i Thate!

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Zyra per qera ne Astir

1 100 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira Apartament 2+1 tek Ambasada Amerikane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT PER QIRA 2+1 TEK KOMPLEKSI MAGNET !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

ASTIR, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI MAGNET !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambjent Biznesi Me Qira Tek Ish Ekspozita!

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko!

70 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1+ 2 parkime per qira te rezidenca PARK LIFE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 07:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1+ Post Parkimi për Qira Te Ali Demi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione