Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kompjuterë, Laptop, Tablet në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Kompjuter, Laptop/Notebook, Tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej kompjuterë nga markat më të njohura me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Gaming PC, laptop Lenovo, Compaq, MacBook, Dell, HP, iPad Air, Toshiba, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kompjuterin, laptopin apo tabletin që ju duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.Dje 23:42
Linku:
Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

Dell Precision 7510

35 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
10 Korr 09:54
Linku:
Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet iMac 2017

35 000 LEK


Sot 00:36 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dell TouchScreen 8GB / 240SSD / i5 2.2Ghz

180 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:44 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  K/A series  ·  Elbasan

kompjuter

Shitësit të Besuar
Dje 23:42
Linku:
Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

Dell Precision 7510

35 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:37 Laptop/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Laptop

8 000 LEK

Dje 22:17 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Gtx 1660  ·  Tiranë

Gaming PC GTX 1660 OC Intel i5-6500 400€

400 EUR

Dje 21:56 Laptop/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Surface Go

Dje 21:56 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Fier

HP EliteBook 840 G3

Dje 21:56 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Fier

HP EliteBook 820 G3

Dje 21:18 Laptop/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Shkodër

toshiba 17 polesh touch screen

300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:19 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter ASUS Desktop Tower

200 LEK

Dje 20:15 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Workstation super extrem!!!

759 EUR

Dje 20:15 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion laptop gaming workstation

250 EUR

Dje 20:15 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation ne tiran!

700 EUR

Dje 20:15 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15.4 retina !! Okazion

420 EUR

Dje 20:15 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Laptop workstation i9-g11/4K/rtx

790 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:15 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming pc exelent

500 EUR

Dje 18:35 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet imac ne gjendje shume te mire

40 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:20 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion 15,6"

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:35 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Tiranë

LAPTOP SONY VAIO 15.6"��EDI PHONES ��

80 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:30 Laptop/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitje Huawei Matebook D15

240 EUR

Dje 17:30 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

imac 27", 2015, shume I mire, komplet

500 EUR

Dje 17:30 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Durrës

Shitet gaming pc

290 EUR

Dje 17:27 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

IPAD PRO 11" + TASTJER ��EDI PHONES ��

630 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:27 Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Notebbok PC - Asus i3

100 EUR

Dje 17:18 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shitet Macbook Pro 2017 super gjendje

450 EUR

Dje 17:11 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

APLE PENCLI GEN 2 /GEN 3 & PRO ��EDI PHONES ��

99 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:11 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

OKAZION IPAD PRO 11" (M4)256GB ��EDI PHONES ��

999 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:11 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Tiranë

LAPTOP SONY VAIO 15.6"��EDI PHONES ��

80 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:51 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad 8  ·  Tiranë

IPAD GEN 8 32GB WIFI ��EDI PHONES ��

19 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 16:12 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Tiranë

OKAZION IPAD AIR 5 64GB ME SIM ��EDI PHONES��

450 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:11 Dyqan Tableta  ·  Samsung  ·  S9  ·  Tiranë

KEYBOARD SLIM PER TAB S9 ULTRA��EDI PHONES��

199 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:07 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z440 + 2 Monitor Eizo 24"

650 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:00 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

DELL INSPIRON 11.4 INCH MODEL P25T

55 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:00 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

SUPER OKAZION MABOOK PRO i9 15” 2018

630 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:57 Dyqan Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LAPTOP SAMSUNG 128/8 ��EDI PHONES ��

80 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

KOVER PER IPAD GEN 9/ air 4 & 5 / pro 11" & 12,9"

2 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:50 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Tiranë

IPAD AIR 4 64GB WIFI ��EDI PHONES ��

35 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad 9  ·  Tiranë

PENCLI 1 PER IPAD 6/7/8/9 & 10��EDI PHONES ��

6 900 LEK

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për kompjuter, laptop, apo tablet? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej me mijëra njofitme për kompjuterë të ndryshëm të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura në shitje. Blej kompjuterë nga shtëpia me MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Kompjuterë, Laptop, dhe Tabletë në shitje


Eksploroni gamën tonv të gjërë të njoftimeve për kompjuterë, laptop, dhe tabletë të ndryshëm në shitje dhe gjej atë që ju përshtatet juve më së miri. Shiko njoftimet për kompjuter të përdorur, kompjuter gaming, laptop tablet, laptopa ne shitje, laptop HP, Laptop Apple, Macbook, laptop me oferte, Laptop Dell, Laptop Fujitsu, Gaming PC, kompjuterë në shitje, kompjuterë të përdorur, kompjuterë dell, kompjuterë HP dhe shumë të tjerë. Gjej kompjuterin ideal me çmimet më të volitshme.


Shit kompjuterë, Laptop, Tablet në MerrJep.al


Posedoni Kompjuterë, Laptop, apo Tabletë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë online në Shqipëri.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione