Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Inspirion , 169
Latitude , 465
Model Tjeter , 254
Precision , 80
Vostro , 31

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Dell | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:59
Linku:
Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

Dell Precision 7510

35 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

Sot 00:59
Linku:
Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

Dell Precision 7510

35 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 18:26 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Laptop dell insipirion 5520

100 LEK

Dje 16:50 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3520

Shitësit të Besuar
Dje 16:50 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 7420

Shitësit të Besuar
Dje 16:50 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3510

Shitësit të Besuar
Dje 16:49 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5540

Shitësit të Besuar
Dje 16:46 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude i5 i7 G6 G7 G8 touch

175 EUR

Dje 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3410

Shitësit të Besuar
Dje 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3440

Shitësit të Besuar
Dje 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5440

Shitësit të Besuar
Dje 16:26 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5440

Shitësit të Besuar
Dje 16:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3420

Shitësit të Besuar
Dje 16:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5430

Shitësit të Besuar
Dje 15:15 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Shitet Dell Latitude 7390

200 EUR

Dje 15:14 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Lezhë

Shitet Laptop DELL

80 EUR

Dje 12:33 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Notebook Dell Latitude E7240

10 000 LEK

Dje 08:36 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alienware x17 R2

2 900 EUR

21 Korr 15:06 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

LAPTOP DELL WORKSTATION i7/32GB RAM/256GB SSD/20GB GRAFIKE

55 900 LEK Çmimi me zbritje

20 Korr 00:29 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Laptop Dell inspiron 15 3000 15.6''

45 000 LEK

Online
18 Korr 18:21 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7560

Shitësit të Besuar
18 Korr 18:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Tiranë

DELL VOSTRO 15 3510

Shitësit të Besuar
18 Korr 09:14 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision M3800 / Quadro K1100M

400 EUR Çmimi me zbritje

10 Korr 07:41 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Dell

25 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Korr 15:43 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Laptop te perdorur

2 000 LEK

06 Korr 14:48 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 7440

Shitësit të Besuar
06 Korr 14:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DELL XPS 15 9530

Shitësit të Besuar
06 Korr 14:05 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DELL XPS 9320

Shitësit të Besuar
06 Korr 14:04 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Tiranë

DELL VOSTRO 3520

Shitësit të Besuar
06 Korr 14:04 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

DELL INSPIRON 3593

Shitësit të Besuar
06 Korr 11:14 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet DELL Inspiron 15 3511

299 EUR

Online
05 Korr 13:47 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5420

Shitësit të Besuar
03 Korr 14:05 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Laptop Dell Precision M4800 i7 vPro

17 000 LEK

02 Korr 20:13 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Shitet Laptop DELL Latitude 7280 - OKAZION

150 EUR

01 Korr 13:58 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Precision 5540 700eu

700 EUR

27 Qer 21:45 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Dell

350 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Dell | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione