Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ambiente Biznesi në Shitje apo me Qera

Të tjera , 9660
Zyra , 7874
Depo , 1274

Gjej ambiente biznesi të ndryshëm në shitje dhe me qera. Shiko njoftimet për dyqane dhe trafika, zyre, depo, industri dhe puntori të ndryshme, magazina, dhe shumë të tjera në shitje apo me qera. Gjej ambiente biznesi në Tiranë, Durrës, Elbasan, dhe në Gjithë Shqipërinë.Sot 23:01
Linku:
Dyqan Depo  ·  Durrës

MAGAZINE PER QIRA NE DURRES!!!

500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

�� Jepet me qira Godine 3 Kate afer Rinasit

2 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 22:57
Linku:
Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

SHITET, AMBIENT BIZNESI, ASTIR

850 000 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 23:08 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

�� Jepet Ambjent me Qera ne Don Bosko ��

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE VOLLGA!

500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

SHITET DYQAN PRANE STADIUMIT DURRES!

36 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

�� Jepet magazine me qera afer CASA ITALIA

700 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

��KAPANON ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

�� Jepet ambjent biznesi me qera ne Astir

700 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

��Shitet Ambjent Komercial ne Astir��

130 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��JEPET AMBIENT ME QERA TEK MYSLYM SHYRI

550 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��Jepet Zyre me Qera te Rruga Myslym Shyri��

550 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��Jepet Ambjent Biznesi me Qera Prane Stadiumit Dinamo��

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��JEPET AMBIENT ZYRE 145M2 ME QERA TEK STADIUMI DINAMO

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:08 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

��AMBIENT BIZNESI PER SHITJE NE BLLOK

600 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 23:08
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Kapanon me qira , Babrru

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Dyqan Industri dhe Puntori  ·  Tiranë

�� KAPANON ME QERA TEK NE SAUK

800 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

DYQAN 60 m2 ME QERA TE KOMPLEKSI KONTAKT

400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Jepet ambient biznesi me qera tek Lake View

4 700 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:07
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��Jepet zyre me qera ne Bllok��

1 600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:07 Dyqan Depo  ·  Tiranë

��Jepet kapanon me qera ne Yzberisht��

1 400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:07 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��ZYRE ME QERA TEK MYSLYM SHYRI

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 23:07 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

DYQAN 62 m2 ME QERA TE KOMPLEKSI KONTAKT(350)

350 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Dëshironi të filloni biznesin tuaj apo tëndryshoni ambientin e biznesit? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve biznesore në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Shiko njoftimet dhe gjej ambientin që i përshtatet më së miri biznesit tuaj.


Blej Ambiente biznesi në shitje apo me qera


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për ambiente biznesi të ndryshme në shitje apo me qera. Shiko njoftimet për dyqane dhe trafika, zyre, depo, industri dhe puntori të ndryshme, magazina, bodrum, ambienti lokali, ambient picerie, lokale me qera, ambiente për restaurante, ambiente zyreje, magazina për mallra, depo të ndryshme dhe shumë ambiente tjera.


Gjej ambiente biznesi në Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Berat, Korçë dhe në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për ambiente biznesi të ndryshme në shitje apo me qera.Shit ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse keni ambiente biznesi të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej blerësit e interesuar për ambiente biznesi në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione