Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Dyqane apo Trafika në shitje apo me qera


Gjej dyqane dhe trafika të ndryshme në shitje në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për dyqane me qera, ambiente biznesi, ambient komercial, ambiente lokali, ambiente piceria, dhe shumë të tjerë në shitje apo me qera. Kërko njoftime dhe gjej atë që të përshtatet më shumë.
Sot 20:34
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

DYQAN ME QERA TE KOMPLEKSI KONTAKT

400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

**Ambient Biznesi me Qera te Komuna Parisit ��

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

⚡Jepet me Qira Bar-Kafe 600 Euro

600 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

��AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT

2 100 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

DYQAN 175 M2 ME QERA TE SQUARE 21

3 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

~JEPET DYQAN 180 M2 ME QERA TE SQUARE 21 ~

3 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Jepet ambient biznesi me qera , Kompleksi

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Kërkoni dyqane apo trafika nëhsitje apo me qera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. GJej njoftime për ambiente të ndryshme biznesi në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipërisë me ofertat më të mira.


Blej Dyqane apo Trafika në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertat më të mira për dyqane dhe trafika të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për q, ambiente biznesi, ambient komercial, ambiente lokali, ambiente piceria, lokale me qera, lokale, ambient për butike, lokale në Berat, lokale në Durrës, lokale në Tiranë, lokale në Elbasan, në Shkodër, në Fier dhe në Gjithë qyetet tjera te Shqipërisë. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për dyqane, trafika dhe ambiente tjera biznesi në shitje apo me qera me ofertat më të mira.


Shit Dyqane apo Trafike në MerrJep.al


Nëse keni ambiente biznesi si dyqane apo trafika që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione