PËRFITIMET

Shërbim i Dedikuar Klienti

Ekipi jonë i specializuar është i gatshëm t'ju ndihmojë në çdo kohë dhe t'ju udhëzojë për përdorimin e shërbimeve.

Ndërtoni besim

Duke qenë një shitës i verfikuar ju do keni më shumë shitje sepse blerësit preferojnë më shumë të blejnë diçka nga një shitës i verifikuar sesa nga një i paverifikuar.

Kurseni para

Duke aktivizuar një nga Planet e Abonimit ViP, ju do të përfitoni zbritje të pabesueshme për të përdorur shërbimet në të gjitha njoftimet tuaj. Me përdorimin e Planit të Abonimit VIP ju do përfitoni më shumë shitje për një vlerë më të ulët parash.

Më shumë shitje

Shitjet tuaja do të rriten si rezultat i të qënurit një shites i verifikuar dhe të pasurit njoftimet më të dukshme.

Kurseni kohë

Në vend që të ripërtërini manualisht njoftimet tuaja, ato do të jenë të ripërtërira automatikisht për një periudhë të caktuar kohore, sipas Planit të Abonimit VIP të zgjedhur prej jush.

Mundësi marketingu

Si rezultat i aktiviteteve të shumta në faqen tonë të web-it, ju do të arrini ndërgjegjësim më të mirë për brendin tuaj, marketing të shkëlqyeshëm dhe më shumë shikueshmëri.

Qëllimet e aktivizimit të Planit të Abonimit VIP

MerrJep gjithmonë si qëllim ta bëjë shitjen dhe blerjen më të lehtë. Duke aktivizuar Abonimin VIP ju do të shisni më shpejt dhe më lehtë duke kursyer kohë dhe para! Me abonimet e reja VIP nga MerrJep, profili juaj do të verifikohet dhe njerëzit do të blejnë nga ju më shumë se nga të tjerët sepse profili i verifikuar do të thotë besim për blerësit.

Nëse dëshironi më shumë shikueshmëri të njoftimeve tuaja, nëse dëshironi të jeni një shitës i besuar dhe zgjedhja e parë e klientëve tanë, jeni në vendin e duhur - plani i abonimit VIP do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja. Të qenurit një shitës i verifikuar me aktivizimin e një prej paketave të abonimit VIP do të thotë shumë për më shumë se 70 000 vizitorët tanë të përditshëm sepse ju do të jeni gjithmonë një shitës i preferuar në krahasim me një shitës tjetër të paverifikuar.

Si funksionon?

Ju mund të aktivizoni një nga Planet e ofruara të Abonimit VIP duke zgjedhur të preferuarin. Planet e Abonimt ofrojnë mundësi të ndryshme për ju si shitës. Mos harroni se marrja e planit më të vlefshëm do t'ju sjellë më shumë shitje dhe do të kurseni më shumë. Ju mund të zgjidhni planin e preferuar për periudhën 1 mujore, 6 mujore ose 12 mujore.

Zgjidh një plan abonimi

Pyetjet më të shpeshta

Gjithçka që duhet të dini rreth pagesës.

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione