Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ambienti të Ndryshme Biznesi në Shitje apo me Qera


Blej ambiente të ndryshme biznesore në shitje apo me qera. Shiko njoftimet në MerrJep.al për ambiente të ndryshme si depo, magazina, kapanone, lokale, inventar, industri, puntori të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera në shitje apo me qera.Sot 02:59
Linku:
Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

❗ AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Sot 03:25 Të tjera  ·  Librazhd

SHITET, MAGAZINË, LIBRAZHD TT 775

80 000 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 03:23 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA MAGAZINE KASHAR PRANE UNIVERS REKLAMA

700 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

KAPANON ME QERA PRANE CITY PARK

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

KAPANON ME QERA TE AUTOSTRADA TIRANE-DURRE, PRANE QTU

4 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA KAPANON NE VORE PRANE CITY PARK

4 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JEPET MAGAZINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE - DURRES

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

MAGAZINE ME QERA NE MEZEZ

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA MAGAZINE TE AUTOSTRADA TIRANE - DURRES

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRAPA CASA ITALIA

700 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA MAGAZINE NE ALI DEMI

45 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

AMBJENT ME QERA TE KODRA E DIELLIT

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA MAGAZINE NE ASTIR

850 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

JEPET ME QERA MAGAZINE NE PRUSH

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:15
Linku:
Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Jepet ambient biznesi me qira

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 03:13
Linku:
Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Shitet ambient biznesi, Durres

265 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 03:12
Linku:
Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Jepet me qera ambjent biznesi

40 000 LEK / muaj

Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për ambiente të ndryshme biznesore? Gjej njoftime në MerrJep.al për ambiente të ndryshme për funksione të ndryshme biznesore. Shiko njoftimet për ambiente biznesi në shitje apo me qera me ofertat më të mira.


Blej Ambiente Biznesi në shitje apo me qera


Kërko njoftime në Merrjep.aldhe gjej ambiente të ndryshme biznesi për funksione të ndryshme. Shiko njoftimet depo, magazina, kapanone, lokale, inventar, industri, puntori të ndryshme, punishte, ambiente picerie, lokale fast food, magazine me qera, depo me qera, kapanone me qera, godine biznesi, bodrume, magazin ne shitje, lokal ne shitje, dhe shumë ambiente biznesi të tjera në shitje apo me qera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për ambiente biznesi të ndryshme.


Shit Ambiente biznesi të ndryshme në Merrjep.al


Nëse keni objekte biznesi të ndryshme që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione