Century 21 Bond

Shtëpia juaj, pasuria juaj!

Century21 Bond është një kompani Franchisee e rrjetit ndërkombëtar dhe të mirënjohur në të gjithë botën Century21, për ndërmjetësimin e shitblerjeve të pasurive të patundshme.

Tashmë prej vitesh në tregun imobiliar shqiptar, Century21 Bond është një kompani e sukseshme me një staf profesional, të cilët arrijnë rezultate të kënaqshme dhe të vazhdueshme.

Për ne është shumë e rëndësishme që të ruajmë dhe të forcojmë imazhin profesional të krijuar tek klientët tanë, ndaj i gjithë stafi ynë i jep përparësi dhe rëndësi përshtypjeve dhe feedback-ut të klientëve. Kjo pasi ata janë dëshmues të cilësisë dhe përkushtimit në punën tonë.

Ne ofrojmë ndërmjetësim për apartamente në shitje, vila, objekte biznesi dhe tregtare, dyqane dhe hapësirë trualli. Duke marrë parasysh se sa e angazhim mund të ketë për çdo individ kërkimi i blerjes së një prone, ne ju vijmë plotësisht në ndihmë duke ju ofruar një larmi pronash të cilat trajtojmë në treg.

Po mendoni për një shtëpi në periferi të një zone, apo apartament në qendër? Ne do t'ju prezantojmë mundësitë më të mira me cmimet më konkuruese në treg.

Rrjeti ynë i kontakteve është tashmë i zgjeruar në të gjithë Shqipërinë. Ofertat më të mira do t'i gjeni vetëm pranë Century21 Bond.

Vilë në jug, shtëpi pushimi në Durrës, zyra biznesi në Tiranë, apartamente në Korçë apo hotele në Shëngjin? Dhe jo vetëm kaq, por mundësi dhe alternativa të shumta do t'ju ofrohen nga agjentët dhe stafi ynë.

Century21 Bond do të jetë gjithmonë pranë jush me okazionet dhe ofertat më të mira të pronave në çdo skaj të vendit.

Së bashku do të gjejmë më të mirën për ju, biznesin apo familjen tuaj sipas nevojave dhe kërkesave tuaja. Na kontaktoni në format tona të kontaktit, tel: 00355692741111, email: [email protected]

Rr P Nini Luarasi, 100m mbi shkollen e baletit

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 114

Ambjent per Shitje tek ATSH

46 200 EUR /muaj

21 Maj 03:00

Ambjent zyre me qera tek Oxhaku

1 700 EUR /muaj

18 Maj 14:04

Jepet me qera 1+1, te Medreseja

310 EUR /muaj

18 Maj 13:00

Shitet Vile te Liqeni i Tiranes

350 000 EUR

18 Maj 11:55

Jepet me Qera kati i trete i nje Vile

400 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione