Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Ambient Zyreje ne Shitje apo me Qera


Gjej ambiente zyreje ne shitje apo me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, dhe shumë të tjera në shitje dhe me qera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që të përshtatet më shumë.Sot 07:59
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Kapanon me qira , Babrru

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Sot 08:19 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 150M2, KOMUNA PARISIT, 1500 EURO

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:19 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

BIZNES ME QERA,RRUGA E KAVAJES,18.000 EURO.

18 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:19 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

AMBIENT ZYRE ME QERA,RRUGA DIBRES,25.000 LEKE

25 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

AMBIENT BIZNESI ME QERA, ASTIR, 1000 EURO.

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:18
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

⚡Ambient komercial per shitje

1 000 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

AMBIENT BIZNESI ME QERA 120 M2 SELVIA 1000 EURO

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

AMBIENT BIZNESI ME QERA,DON BOSKO,1000 EURO.

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

AMBIENT ME QERA, QENDER

Shitësit të Besuar
Sot 08:17 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

AMBIENT BIZNESI,MYSLYM SHYRI,550 EURO.

550 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 08:17 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA,ISH BLLOK.

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për ambient zyreje në shitje apo me qera? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe për ambiente zyreje të ndryshme nëtëgjitha qytetet e Shqipërisë, me ofertat më të mira.


Blej Ambiente zyreje me qera apo në shitje


Nëse jeni duke kërkuar për ambiente zyreje në shitje apo me qera në Shqipëri, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të përshtatet më shumë. Gjej njoftime për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, zyre kontabilisti, dhe shumë lloje të tjera. Gjej zyre në Tiranë, Elbasan, Fier, Durrës dhe në gjithë Shqipërinë. Gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.


Shit Ambiente zyreje në MerrJep.al


Nëse keni ambiente të ndryshme zyreje që dëshironi ti shisni apo ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione