Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni garazhe, kioska, dhe barake në shitje ose qera në Tiranë dhe më gjerë

Tiranë , 2192
Durrës , 260
Vlorë , 145
Elbasan , 68
Shkodër , 67
Fier , 57
Korçë , 48
Lezhë , 40
Pogradec , 31
Shfaqni të gjitha

Nëse jeni duke kërkuar për një garazh në shitje Tiranë ose keni nevojë për një garazh me qera Durrës, ne ju ndihmojmë. Zbuloni opsione okazion si garazh në shitje Astir ose garazh me qera Astir, duke siguruar që të gjeni hapësirën perfekte për nevojat tuaja. Për më tepër, eksploroni zgjedhjet e parkimit duke përfshirë parkim dhe poste parkimi në shitje.


Po kërkoni më shumë se vetëm një garazh? Ofrojmë një shumëllojshmëri pronash si kioska në shitje ose me qera në Tiranë, kioska druri në shitje, kapanonë, barake, magazina, kontenierë.

Sot 23:09
Linku:
Garazhe, Kioska dhe Baraka  ·  Tiranë

Dyqan Per Shitje - Ali Dem

35 000 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 23:09
Linku:
Garazhe, Kioska dhe Baraka  ·  Tiranë

Dyqan Per Shitje - Ali Dem

35 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:48
Linku:
Garazhe, Kioska dhe Baraka  ·  Tiranë

Shitet Ambient Biznesi Ne Yzberisht , Tirane

110 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:45
Linku:
Garazhe, Kioska dhe Baraka  ·  Tiranë

Dyqan Per Shitje Tek Sheshi Wilson

465 000 EUR

Shitësit të Besuar

Shisni ose jepni me qera garazh, post parkimi ose pronën tuaj në MerrJep


Kërkoni të shisni apo jepni me qera garazhin tuaj në Tiranë apo Durrës? MerrJep.al ju ofron platformën e përsosur për të ekspozuar pronën tuaj tek blerësit potencialë. Qoftë nëse është një garazh në shitje Tiranë ose një garazh me qera Durrës, ndërfaqja jonë miqësore për përdoruesit e bën listimin e hapësirës suaj shumë të thjeshtë.

Theksoni karakteristika si një vendndodhje e shkëlqyer ose ambiente të brendshme të bollshme për të tërhequr palët e interesuara që kërkojnë garazh në shitje Astir ose garazh me qera Astir. Për më tepër, nëse keni parkim ose poste parkimi në shitje, kioska, magazina, kontenierë, kapanonë, ose barake, MerrJep.al është tregu ideal për t'u lidhur me blerësit e etur. Rendisni pronën tuaj sot dhe filloni të arrini një audiencë më të gjerë blerësish potencialë në Tiranë dhe më gjerë.


Zbuloni një gamë të larmishme pronash në shitje në MerrJep.alEksploroni një koleksion të gjerë pronash të disponueshme për shitjeMerrJep.al, duke filluar nga garazhet deri te postet e parkimit dhe më shumë. Pavarësisht nëse jeni në treg për një garazh në shitje Tiranë ose kërkoni një garazh me qera Durrës, platforma jonë plotëson të gjitha nevojat tuaja për pronën.

Gjeni garazhin perfekt në shitje ose garazh me qera, duke ju siguruar një hapësirë ​​që plotëson kërkesat tuaja. Për më tepër, eksploroni listat për postet e parkimit në shitje, kioska në shitje, kioska druri, magazina, kontenierë dhe barake.

Me ndërfaqen tonë miqësore për përdoruesit dhe opsionet e kërkimit gjithëpërfshirës, ​​zbulimi i pronës suaj ideale nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Filloni të shfletoni MerrJep.al sot dhe gjeni pronën perfekte për nevojat tuaja në Tiranë dhe jo vetëm.


Si të gjeni ose shisni pronën tuaj në MerrJep.al?Zbuloni një mori opsionesh pronash të disponueshme për shitje ose me qera në MerrJep.al. Nëse jeni duke kërkuar një garazh në shitje në Tiranë, një garazh me qera në Durrës, apo çdo lloj prone tjetër, MerrJep.al ju ndihmon.

Eksploroni listat për garazhe për shitje, post parkimi në shitje, kioska në shitje, kioska druri në shitje, magazina, kontenierë dhe barake. Me platformën tonë miqësore për përdoruesit, ju mund të listoni lehtësisht pronën tuaj për shitje, duke tërhequr blerës të mundshëm nga Tirana dhe më gjerë. Kërkoni me fjalët kyçe si "garazh në shitje Yzberisht", "garazh në shitje Astir", "garazh në shitje Tiranë", "kioska në shitje", "post parkimi në shitje" apo dhe "poste parkimi në shitje", "shitet garazh Tiranë" dhe "shitet garazh".

Mos e humbisni mundësinë për të ekspozuar pronën tuaj ose për të gjetur hapësirën tuaj të ëndrrave. Filloni kërkimin tuaj ose listoni pronën tuaj në MerrJep.al sot!
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione