My_DREAMHOME_REALESTATE

Ju prezantojme me familjen e madhe te My Home Real Estate Albania. Ne valen e arritjeve dhe sukseseve te reja, kompania jone ka shume arsye per te qene krenar. Vendi yne eshte shtepija e popullsise me te re ne Evrope me 53% te popullsise nen moshen 25 vjec, duke i dhene shtetit tone nje frym optimizmi dhe sipermarjeje si askund tjeter. Kjo ka bere qe edhe ekipi i kompanise sone,, te kete nje moshe mesatare 27 vjec.
Ne anen tjeter, ne nje industri si kjo e jona, e njohur si industri e dominuar nga gjinia mashkullore, ne arritem te rindertojme modelin tradicional te nje kompanie, duke rritur perqindjen e punonjesve te gjinise femerore, madje duke e bere ate me te madhe se gjinia e kundert. Ne besojme se puna ne grup dhe bashkpunimi i vazhdueshem eshte rruga e vetme drejt njohurive si dhe celsi drejt suksesit te cdo biznesi. Kete e deshmon ekipi yne, mes te cilave eshte krijuar besim, transparence dhe respekt i ndersjell. Energjia pozitive dhe puna e palodhshme e tyre jane pika me e forte e kompanise. Ne e duam ate qe bejme dhe kjo shfaqet ne punen tone. Jemi katalizatore per ndryshim, duke demonstruar ndershmeri dhe dhe drejtesi ne cdo veprim dhe vendim, duke shtyre njeri-tjetrin te jemi me te mire cdo dite per te pare mundesi ne vend te kufizimeve dhe per te tejkaluar pritshmerite ne cdo aspekt.E ne te njejten kohe, jemi mirenjohes dhe falenderues ndaj komunitetit. Duke krijuar vende te reja pune, me nje atmosfere pozitive dhe produktive, per te transformuar jeten e punonjesve te kompanise sone. My Home Real Estate Albania do te jete vendi ku deshironi te jeni gjithmone. Ne zotohemi dhe marim pergjegjesi per cdo hap, duke pasur cdo here integritetin si prioritet ne punen tone!

Stafi I Myhome_realestate_albania

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 178
09 Dhj 16:05

SHITET APARTAMENT 1+1 GOLEM

60 000 EUR

09 Dhj 15:58

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA!

160 000 EUR

09 Dhj 14:51

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH URT!

88 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione