BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

KULLAT BINJAKE

Tiranë

Ads In Store

Të gjitha 1-50 nga 358
Dje 16:04

SHITET VILE 3 KATESHE TE LIQENI I THATE

399 000 EUR

Dje 16:02

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 1+1

300 EUR /muaj

Dje 15:58

JEPET ME QERA 1+1 TE VASIL SHANTO

300 EUR /muaj

Dje 15:56

SHITET APARTAMENT NE FRESK!!!

85 000 EUR

Në fillim