BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

KULLAT BINJAKE

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 170
Dje 18:01

Shitet apartament 1+1 ne Fresk

53 000 EUR

01 Mar 16:38

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 ID-BILLION313

450 EUR /muaj

01 Mar 16:34

Jepet me qera apartament te Garda

450 EUR /muaj

01 Mar 15:51

Shitet lokal Ali Dem ID-BILLION270

210 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione