GOLD KEY AGENCY

Your Property, AZ Priority...

Agjensi Imobiliare, e cila operon ne Qytetin e Durresit qe prej Shkurt 2018.
Sot gjendet me 3 zyrat e saj ne :
1. Lagjen Nr.4, Prane Flagship Center, Rruga Justin Godart .
2. Lagjen Nr.5, Prane Shkolles Eftali Koci, Rruga Aleksander Goga .
3. Lagjen Nr.13, Prane Palace Resort , Rruga Pavaresia , Plazh Durres .
* Ofron sherbimin ne tregun e pasurive te paluajtshme duke shitur, blere apo dhene me qera prona te llojit Apartamente, Villa, Troje, Dyqane, Kapanone , Hotele etj .
* Ofron dhe sherbimin e menaxhimit te pasurive te paluajtshme per te gjithe ato qytetare qe nuk munden ta menaxhojne per shkak te obligimeve te ndryshme, kohes apo largesise .
* Ofron dhe akomodimin ne apartamente me qera ditore dhe mujore afatshkurter .

Lagjia Nr.13, Plazh ,Prane Palace Resort,Durres

Durrës

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 99
Sot 13:14

Shitet Ap 1+1, 10m nga Bregu

78 000 EUR

Sot 13:12

Papafingo me Pamje nga Deti

800 EUR /muaj

Zyra me Qera, Gjykata Durres

1 000 EUR /muaj

Kapanon 900m, me Qera

1 600 EUR /muaj

Sot 13:05

Super Apartament Luksoz 3+1+2

150 000 EUR

Sot 13:02

Vile me 12 dhoma, me Qera

2 200 EUR /muaj

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione