Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Veshje/Këpucë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Për meshkuj , 2615
Për femra , 2309
Unisex , 1081

Blej Veshje/Këpucë të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej veshje dhe këpucë për meshkuj, për femra dhe unisex. Shiko njoftimet për xhup, atlete, këpucë, këpuce lëkure, këpucë pune, këpucë serioze, këpucë për fëmije, xhupa për fëmije, xhupa për dimër dhe shumë të tjera në shitje.Sot 23:18 Për meshkuj  ·  Tiranë

Atlete

130 EUR

Sot 22:58 Për femra  ·  Tiranë

Fustan nusërie

230 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 22:42 Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup Colmar Origjinal

120 EUR

Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Armani Exchange Bluze

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Hugo Boss

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për femra  ·  Tiranë

OKAZION dyqan me rroba femrashhhhhhhhhhh

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup Nike

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Off White Bluze

20 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Kenzo Tuta

15 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Dior

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Gucci T-Shirt

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Balenciaga T-Shirt

20 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Dolce Gabbana T-Shirt

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Balmain T-Shirt

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Tuta Gucci

15 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Palm Angels

20 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Fendi

20 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Marcelo Burlon T-Shirt

20 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Prada T-Shirt

20 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Hoodie John Richmond

99 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Essentials Origjinale

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Tuta Hugo Boss

88 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Giuseppe Zanotti Gold Edition sneakers

460 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Unisex  ·  Tiranë

Nike tech fleece

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Për femra  ·  Tiranë

DOLCE & GABBANA Taka Gold TE REJA

60 EUR

Sot 18:58 Për femra  ·  Tiranë

BADGLEY MISCHKA Taka Si Te Reja

40 EUR

Sot 17:40 Për meshkuj  ·  Tiranë

Karl Kani

80 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:40 Për meshkuj  ·  Tiranë

Philipp Plein

150 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:31 Për meshkuj  ·  Fier

50% ulje Atlete 2 pal 3600 L.

3 600 LEK Çmimi me zbritje

Sot 14:19 Unisex  ·  Tiranë

Lacoste Cap / OS

2 800 LEK

Sot 14:11 Për meshkuj  ·  Tiranë

Hugo Boss

4 000 LEK

Sot 14:06 Për meshkuj  ·  Tiranë

Atlete Louis Vuitton

160 EUR

Sot 13:52 Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze dielli Gucci

60 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 13:44 Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup lekure 100% BATA

160 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

Nike Air Max Plus

16 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:41 Për meshkuj  ·  Tiranë

jelek pranverore

Sot 13:41 Për meshkuj  ·  Tiranë

Kepuce ZARA 43

30 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:40 Për meshkuj  ·  Tiranë

Veshje firmato per meshkuj

2 000 LEK

Sot 13:39 Për femra  ·  Tiranë

Cante Firmato e re

Dje 18:41 Për meshkuj  ·  Tiranë

Adidas Yeezy boost 350

45 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:19 Për meshkuj  ·  Tiranë

Adidas NMD_R1 Shoes. NR 43

80 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:14 Për meshkuj  ·  Tiranë

Adidas NMD_R1 V2 Shoes. Nr 44

80 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:36 Unisex  ·  Tiranë

Kepuce te gjera HOBIBEAR

50 EUR

Dje 13:12 Për femra  ·  Tiranë

Fustan Nuseje !!

40 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:11 Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup REPLAY origjinal italian

80 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:36 Për meshkuj  ·  Tiranë

Dsquared²

200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:33 Për meshkuj  ·  Tiranë

Dolce & Gabbana

140 EUR Çmimi me zbritje


Kërkoni veshje apo këpucë të ndryshme ? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të veshjeve dhe këpucëve të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet dhe gjej veshje nga markat më të njohura si Armani, The North Face, Gucci, H&M, Dolce&Gaban, Louis Vuiton, Adidas dhe shumë të tjera.


Blej Veshje/Këpucë të ndryshme në shitje


Gjej lloje të ndryshme të veshjeve nga markat më të njohura të reja dhe të përdorura në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet për, atlete, këpucë, si këpuce lëkure, këpucë pune, këpucë serioze, këpucë për fëmije,,Atlete për meshkuj, Atlete balenciaga, Atlete Adidas, Atlete Nike, Atlete Fila, Atlete sportive, Atlete versace, Atlete për kalceto, Atlete puma, Atlete Gjermane, Atlete Nike Air Max dhe shumë të tjera në shitje. Blej xhupa dhe kostume si xhupa për fëmije, xhupa për dimër, xhup me pellush, xhup Adidas, xhupa lëkure, kostume për fëmije, kostume sportive gucci, kostume burrash, dhe shumë lloje tjera.


Gjej çanta të ndryshme si çanta Louis Vuiton, çanta për meshkuj, çanta gucci, çanta për vajza nga markat e ndryshme në shitje me ofertat më të mira.


Shit Veshje dhe Këpucë të ndryshme në MerrJep.al


Nëse keni veshje apo këpucë të ndryshme që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e veshjeve që dëshironi ti shisni dhe gjej blerësit e interesuar në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione