Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

i7 - Laptop/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Dell , 274
Apple , 214
Lenovo , 189
Asus , 110
Acer , 79
Samsung , 30
Sony , 9
Toshiba , 8
LG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i7,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj i7 Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:03
Linku:
Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

Dell Precision 7510

35 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

Sot 07:29 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dell TouchScreen 8GB / 240SSD / i5 2.2Ghz

180 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:03
Linku:
Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

Dell Precision 7510

35 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  8570p  ·  Elbasan

Laptop core i7 Hp 8570p

140 EUR

Dje 18:37 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3420

Shitësit të Besuar
Dje 18:36 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LENOVO LEGION 5

Shitësit të Besuar
Dje 18:32 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5440

Shitësit të Besuar
Dje 15:50 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1040 X360 G7

500 EUR

Dje 15:48 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion

350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:47 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion Gaming

700 EUR

Dje 09:14 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision M3800 / Quadro K1100M

400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 04:07 Laptop/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Laptop Eluktronics W650RZ1

280 EUR Çmimi me zbritje

Dje 01:10 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro A1990 viti 2019 ne kuti okazion

700 LEK

17 Korr 20:33 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

ZBook 15 G5 i7 8th-Gen

580 EUR

17 Korr 20:33 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude i5 i7 G6 G7 G8 touch

175 EUR

17 Korr 20:33 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

ThinkPad i7 i5 & RYZEN 5

17 Korr 16:06 Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop HP ZBook 15 G3 x64

380 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 07:40 Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

LAPTOP DELL WORKSTATION i7/32GB RAM/256GB SSD/20GB GRAFIKE

58 900 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 06:26 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook pro 2014

260 EUR Çmimi me zbritje

16 Korr 13:04 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Tiranë

LENOVO IDEAPAD 3 15ITL6

Shitësit të Besuar
16 Korr 13:04 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 7420 2-in-1

Shitësit të Besuar
16 Korr 13:00 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Travelmate  ·  Tiranë

ACER TRAVELMATE P215-53

Shitësit të Besuar
16 Korr 13:00 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

ASUS ROG ZEPHYRUS G16

Shitësit të Besuar
16 Korr 02:24 Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro 2015

300 EUR

15 Korr 13:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 7420

Shitësit të Besuar
15 Korr 13:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ASUS EXPERTBOOK B1400 CEAE

Shitësit të Besuar
13 Korr 11:22 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3510

Shitësit të Besuar
13 Korr 10:10 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i7 | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • i7 në kategorinë Kompjutera desktop | Hewlett-Packard(HP)
  • i7 në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • i7 në kategorinë Kompjutera desktop | Markë tjetër
  • I7 në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • I7 në kategorinë Apartamente
  • i7 në kategorinë Elektronika
  • i7 në kategorinë Laptop/Notebook | Lenovo
  • i7 në kategorinë Kompjutera desktop | Markë tjetër
  • I7 në kategorinë Pajisje Audio
  • I7 në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione