Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime të ndryshme | Njoftimet në Gjithë Shqipërin


Gjej shërbime të ndryshme që ofrohen nga kompani në Gjithë Shqipërin. Shiko njoftimet për shërbime si transport dhe gërmim, mësimdhënie, kozmetikë, zejtarë, shërbime për dasma, kontabilist, jurist, shtëpiake dhe pastrim, dhe shumë të tjera. Gjej shërbimin që të duhet në mesin e mijëra njoftimeve.
Dje 22:28 Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

Sherbim Transporti Cimi

10 EUR

Dje 22:17 Të tjera  ·  Tiranë

bojaxhi tirane

Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Të tjera  ·  Tiranë

Faqe instagrami me 10 mije ndjekes

100 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Të tjera  ·  Tiranë

Tik Tok Followers

Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Të tjera  ·  Tiranë

Instagram followers

Shitësit të Besuar
Dje 18:05 Për kozmetike dhe për flokë  ·  Tiranë

Karrige berberi

20 000 LEK

Dje 17:08 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Tiranë

ofertë kredi

100 EUR

Dje 17:08 Përkthyes i teksteve  ·  Bulqizë

ofertë kredi

100 EUR

Dje 17:08 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Elbasan

ofertë kredi

100 EUR

Dje 06:16 Të tjera  ·  Tiranë

Suvatime dhe riparime

Dje 06:16 Të tjera  ·  Tiranë

SALDATOR

Dje 06:13 Të tjera  ·  Tiranë

Hidraulik

Dje 06:12 Të tjera  ·  Tiranë

Bojaxhi dhe punime gipsi

19 Korr 22:51 Pregatitje të artikujve  ·  Elbasan

ofertë kredi

1 000 EUR

19 Korr 22:51 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Fier

ofertë kredi

1 000 EUR

19 Korr 12:57 Të tjera  ·  Elbasan

ofertë kredi

1 000 EUR

19 Korr 12:57 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Tiranë

ofertë kredi

1 000 EUR

18 Korr 21:09 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Dibër

ofertë kredi

1 000 EUR

18 Korr 21:09 Të tjera  ·  Kolonjë

ofertë kredi

1 000 EUR

18 Korr 21:09 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Tiranë

ofertë kredi

1 000 EUR

18 Korr 21:09 Për kozmetike dhe për flokë  ·  Tiranë

Furrë për thonjtë

4 500 LEK

18 Korr 13:46 Të tjera  ·  Tiranë

Kerkoj teknik elektrik

3 EUR

18 Korr 11:07 Të tjera  ·  Peqin

Welders Recruitment Services

1 EUR

18 Korr 09:44 Të tjera  ·  Tiranë

Ofrojm Instalime Elektrike

1 EUR

17 Korr 20:33 Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

Sherbim Taxi

17 Korr 19:08 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Fier

Shitje dhe mortimer kondicioner shtepie

10 EUR

17 Korr 18:56 Të tjera  ·  Krujë

Tavolina inoxi

120 000 LEK

17 Korr 15:14 Të tjera  ·  Tiranë

Kompani Ezan

17 Korr 14:31 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Durrës

ofertë kredi

1 000 EUR

17 Korr 14:31 Për dasma  ·  Elbasan

ofertë kredi

1 000 EUR

17 Korr 14:31 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Durrës

ofertë kredi

1 000 EUR

17 Korr 14:31 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Tiranë

ofertë kredi

1 000 EUR

17 Korr 14:20 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten lista per call center

17 Korr 12:28 Të tjera  ·  Tiranë

International Recruitment Agency

1 LEK

17 Korr 03:28 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Tiranë

Shitet biznes pastrimi kimik

27 000 EUR

16 Korr 18:52 Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Tiranë

kase fiskale

1 EUR Çmimi me zbritje


Kërkoni për shërbime të fushave të ndryshme? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të kompanive të të gjitha fushave që ofrojn shërbime të ndryshme. Kërko njoftime në MerrJep.al dhe gjej shërbimin që të duhet.


Gjej Shërbime të ndryshme në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për shërbime të ndryshme që ju nevojiten, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. GJej shërbime nga të gjitha fushat si transport dhe gërmim, mësimdhënie, kozmetikë, zejtarë, shërbime për dasma, kontabilist, jurist, shtëpiake dhe pastrim, me ofertat më të mira.


Gjej Kompani transporti në Shqipëri, mësimdhënës, shërbim berberi, Punime druri nga zejtarë profesional, Kompani pastrimi, Kontabilist dhe Jurist profesional dhe shumë fusha të tjera.


Reklamo shërbimet që ofroni


Nëse jeni kompani që ofroni shërbime nga fushat e ndryshme, krijo njoftime në MerrJep.al dhe reklamoni kompaninë tuaj në mesin e shumë vizitorëve. Krijo shitore në MerrJep.al dhe zgjeroni bazën tuaj të konsumatorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione