Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Filloni aventurën tuaj në natyrë: Gjeni rulota në shitje, makina për kamping dhe më shumë

Zhvilloni arratisjen tuaj në natyrë me përzgjedhjen tonë të makinave për kamping dhe rulotave në shitje. Nga kampingjet kompakte te autokampet e bollshme, gjeni automjetin e përsosur për aventurën tuaj, duke përfshirë modelet e njohura si Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Nissan Trade dhe Volkswagen.


Pajisni përvojën tuaj të kampingut me aksesorë thelbësorë si frigoriferë, gjeneratorë dhe çadra kampingu të përshtatura për 4 ose 6 persona. Nëse jeni duke kërkuar një rulotë, kontenier ose rimorkio, zhytuni në gamën tonë të larmishme dhe filloni të planifikoni udhëtimin tuaj të ardhshëm në natyrë tani.

Sot 21:42 Makina për kamping  ·  Tiranë

Kamper fiat dukat 2.5 nafte viti 1988

5 700 EUR

Sot 21:14 Makina për kamping  ·  Tiranë

Kamper motorr 2.5 viti 1994 timon hidraulik

6 200 EUR

Sot 21:01 Makina për kamping  ·  Tiranë

Kamper ford 2.5 nafte . Mundesi nderrimi.

4 600 EUR

Sot 17:07 Makina për kamping  ·  Tiranë

Kamper fiat dukat 2.5 nafte

12 000 EUR

Sot 07:10 Makina për kamping  ·  Elbasan

Rulot caravan shitet

300 000 LEK

Dje 13:13 Makina për kamping  ·  Shkodër

KONTINJER

1 000 EUR

18 Korr 07:32 Makina për kamping  ·  Vlorë

SHES KAMPER

5 000 000 LEK

18 Korr 07:32 Makina për kamping  ·  Vlorë

ROLOT TABERT I ARDHUR NGA GJERMANIA

3 000 000 LEK

18 Korr 07:31 Makina për kamping  ·  Vlorë

ROLLOT I ARDHUR NGA GJERMANIA

3 200 EUR

17 Korr 22:10 Makina për kamping  ·  Devoll

Rulotë për kamping

6 000 EUR

17 Korr 19:57 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shes rulot Senator 1998

8 000 EUR

17 Korr 19:55 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shes rulot ranger viti 2007

7 000 EUR

16 Korr 15:25 Makina për kamping  ·  Tiranë

RRULOT FORD NE GJENJE PUNE PA PALETTA

3 EUR

16 Korr 14:29 Makina për kamping  ·  Fier

SHITET MBAJTESE PER 3 BICIKLETA

170 LEK

15 Korr 11:27 Makina për kamping  ·  Tiranë

Kamper benx

21 000 EUR

15 Korr 07:46 Makina për kamping  ·  Lezhë

Iveko super gjendje

14 Korr 11:37 Makina për kamping  ·  Tiranë

Rulot

7 500 EUR Çmimi me zbritje

13 Korr 14:07 Makina për kamping  ·  Tiranë

Rrulot

2 999 EUR

13 Korr 06:33 Makina për kamping  ·  Fier

��OKAZION�� SHITET RULOT

2 000 EUR

13 Korr 01:18 Makina për kamping  ·  Fier

��OKAZION�� SHITET RULOT

2 000 EUR

12 Korr 22:03 Makina për kamping  ·  Tiranë

Rulot

7 500 EUR

09 Korr 22:01 Makina për kamping  ·  Tiranë

Rulot, caravan i sapoardhur nga UK me dogane

5 500 EUR

08 Korr 20:51 Makina për kamping  ·  Lezhë

Shiten iveco ne super gjendje.

08 Korr 11:33 Makina për kamping  ·  Lezhë

Shiren 2 iveco

04 Korr 11:07 Makina për kamping  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

03 Korr 10:20 Makina për kamping  ·  Lezhë

Dukato 4/4

7 500 EUR

30 Qer 14:41 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shitet fugon camper

15 000 EUR

29 Qer 07:49 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shitet rimorko

1 LEK

27 Qer 23:10 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shitet fiat dukato

11 000 EUR

26 Qer 20:04 Makina për kamping  ·  Fier

Hobby

13 000 EUR

25 Qer 19:31 Makina për kamping  ·  Tepelenë

OFERTË KREDI FALAS

22 Qer 15:10 Makina për kamping  ·  Devoll

Rulotë për kamping

6 000 EUR

21 Qer 20:48 Makina për kamping  ·  Malësi e Madhe

Hobby Rulote ⛺️��️

3 900 EUR

21 Qer 10:40 Makina për kamping  ·  Tiranë

Shitet Kamper osé nderrohet

16 500 EUR Çmimi me zbritje

16 Qer 20:38 Makina për kamping  ·  Tiranë

gjenerator kampingu

350 EUR

14 Qer 07:09 Makina për kamping  ·  Durrës

Adria Forma 580 rullot 1989

3 500 EUR

11 Qer 18:29 Makina për kamping  ·  Vlorë

Bagazh makine

130 EUR

10 Qer 12:57 Makina për kamping  ·  Kukës

Rulot Kamping Okazion

3 400 EUR

10 Qer 12:57 Makina për kamping  ·  Kukës

Rulot Kamping Okazion

3 500 EUR

08 Qer 14:42 Makina për kamping  ·  Vlorë

Bagazh per makin

130 EUR

Gjeni dhe bleni makina kampingu, rulota në shitje dhe më shumë në MerrJep.al!


Kërkimi i shoqëruesit tuaj ideal të kampingut nuk ka qenë kurrë më i lehtë se me MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni në treg për makina kampingu, rulota në shitje ose aksesorë kampingu si çadra dhe karrige kampingu, platforma jonë i ka të gjitha.


Nga markat e besuara si Fiat, Mercedes Sprinter dhe Volkswagen tek opsionet e gjithanshme si Fiat Ducato dhe Ford Transit, eksploroni një gamë të larmishme automjetesh të përshtatura për aventurat tuaja në natyrë.


Keni nevojë për gjërat e domosdoshme për kamping si frigoriferë, gjeneratorë ose tenda kampingu për 4 ose 6 persona? Thjesht shfletoni listat tona dhe lidhuni me shitësit që ofrojnë përshtatjen e përsosur për nevojat tuaja të kampingut. Filloni kërkimin tuaj sot dhe përgatituni për përvoja të paharrueshme në natyrë me MerrJep.al.


Porta juaj drejt aventurës me Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Ford Transit dhe Volkswagen


Zbuloni aventurën tuaj ideale të kampingut me përzgjedhjen tonë të makinave të kampingut, duke përfshirë modelet e njohura si Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Ford Transit dhe Volkswagen.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për rulota në shitje ose autokampe për të dalë në rrugë, platforma jonë plotëson nevojat tuaja në natyrë. Nga ambientet e brendshme të bollshme deri te strukturat e gjera, këto makina kampingu ofrojnë përzierjen e përsosur të rehatisë dhe lëvizshmërisë për ekskursionet tuaja në natyrë.Shisni gjërat e panevojshme: Listoni makina për kamping, rulota dhe më shumë në MerrJep.al


Po kërkoni të shisni makinat tuaja të kampingut, rulotat ose aksesorët e kampit? MerrJep.al ofron platformën e përsosur për të arritur shpejt dhe me efikasitet blerësit e mundshëm.


Edhe nëse jeni duke ofruar modele Fiat Ducato, Mercedes Sprinter ose Volkswagen, ndërfaqja jonë miqësore për përdoruesit e bën listimin të lehtë.


Për të shitur më lehtësisht produktet që nuk i vini më në përdorim, përdorni në titull dhe përshkrim fjalët kyçe si "kamper në shitje", "makina për kamping në shitje", "shitet autokamp", apo "rulotë në shitje". Kini parasysh që mund të zgjidhni edhe vendodhjen tuaj, psh. nëse ndodheni në Tiranë sigurohuni ta selektoni, e njëjta gjë vlen dhe nëse jeni në Durrës apo çdo qytet tjetër të Shqipërisë.


Paraqisni çadrat tuaja të kampingut, rimorkiot ose autokampet, së bashku me aksesorët thelbësorë si frigoriferë, gjeneratorë dhe karrige kampingu. Me një audiencë të madhe entuziastësh dhe aventurierësh, MerrJep.al siguron që listimet tuaja të arrijnë audiencën e duhur, duke maksimizuar potencialin tuaj të shitjes. Bashkohuni me komunitetin tonë sot dhe filloni të shisni pajisjet tuaja për kamping me lehtësi!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione