Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Moped në shitje: Skuterë elektrikë, monopat, biçikleta në shitje

Aprillia , 251
Cube , 3
Aeon , 2
Baotian , 15
BMX , 6
Honda , 195
Aprilia , 1
Peugeot , 127
Ducati , 28
Universal , 1
Yamaha , 337
Gilera , 65
TREK , 3
Piaggio , 1214
Scott , 5
e-max , 1
Gilera , 1
Kawasaki , 1
Lifan , 1
Piaggio , 6
Yamaha , 3

Koleksioni ynë i kuruar i moped në shitje shfaq një sërë opsionesh të larmishme, duke filluar nga skuter elektrik elegant deri te biçikleta në shitje dhe motorra me bateri në shitje, të gjitha të zgjedhura me përpikëri dhe të disponueshme për blerje.


Edhe nëse jeni duke kërkuar një skuter elektrik të ndërgjegjshëm për mjedisin apo një monopat të besueshëm, të përsosur si për udhëtime të shkurtra ashtu edhe për aventurat e fundjavës, MerrJep.al ka plot opsione për një skuter elektrik të lirë, biçikleta të lira, një monopatin, apo motorra me bateri në shitje.

Sot 00:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motorr me 4 goma 50cc

1 200 EUR

Dje 23:28 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta Cube

350 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Kugoo  ·  Tiranë

Shitet motor kugoo

800 EUR

Dje 22:58 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete kursi per femra

190 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Berat

Shitet Piaggio ciao

350 LEK

Dje 21:45 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

SHITET PIAGIO CIAO

300 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:37 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

scooter

31 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:59 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Bulls E-stream

1 500 EUR

Dje 18:58 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Skuter elektrik

450 EUR

Dje 18:45 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Tiranë

Elektrik bike

1 500 EUR

Dje 18:41 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Tiranë

Biçikleta elektrike

1 500 EUR

Dje 18:08 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  motorr elektrik  ·  Tiranë

motorr me bateri 20 AMP

1 000 LEK

Dje 17:14 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

VINER CARBON

500 EUR

Dje 17:09 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ninebot G2 Max

500 EUR

Dje 16:34 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Brandnew 2023 Bajaj Pulsar NS200

2 500 EUR

Dje 16:21 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Ninebot D28

260 EUR

Dje 14:34 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  mbk booster  ·  Tiranë

Shitet monopatine

100 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:21 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Mtb 29 SCOTT

400 EUR

Dje 13:16 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:15 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete

20 000 LEK

Dje 09:21 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SKUTER ELEKTRIK

250 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 23:02 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

POGRADEC SHITET PIAGGIO LIBERTY 49cc 2 kohesh

530 EUR

19 Korr 22:51 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Citycoco ne shitje

650 LEK

19 Korr 22:51 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·   ·  Berat

CITY COCO

750 LEK

19 Korr 22:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet scooter

450 EUR

19 Korr 22:50 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Piaggio Liberty 50 cc 3000 km !

1 000 EUR

19 Korr 22:50 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

Motorr Elektrik

750 EUR

Shitësit të Besuar
19 Korr 22:48 Moped (nën 50cc)  ·  Aprillia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aprilia 49 cc

1 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 22:45 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Tiranë

Biciklet. German original 100%

500 EUR

19 Korr 19:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Motorr Piaggio

550 LEK

19 Korr 11:25 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ninebot d28

250 EUR

19 Korr 11:24 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mjet Elektrik pleq/invalide. SASI E LIMITUAR!!!

1 060 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 06:53 Moped (nën 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Fier

MTB 29

450 EUR

18 Korr 18:38 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

❌️City coco elektrik��

950 LEK

18 Korr 11:52 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter elektrik X9 Plus scooter

350 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 11:41 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motorr me bateri

700 EUR

18 Korr 11:41 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Biciklet City star 28

150 EUR

18 Korr 01:33 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Skuter Elektrike

800 EUR

17 Korr 23:56 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Elektrik Harley, Keste Mujore

95 000 LEK

17 Korr 18:56 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

17 Korr 12:09 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ninebot G30 MAX

450 EUR Çmimi me zbritje

17 Korr 04:03 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklet drag zx pro 27.5

250 EUR

17 Korr 03:54 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Biciklet Phatfour

400 EUR

17 Korr 03:17 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter Pro of road

1 100 EUR

Shitësit të Besuar
17 Korr 03:17 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorra Elektrik

750 EUR

Shitësit të Besuar

Ku mund të përdoren motorrët moped nën 50cc?


Këto skutera/ motorra janë ideale për udhëtime në qytet dhe udhëtime në distanca të shkurtra. Ato janë të lehta për t'u manovruar dhe perfekte për të lundruar nëpër rrugët e mbipopulluara urbane. Për më tepër, motorrët moped nën 50cc shpesh janë më të përballueshëm dhe kërkojnë më pak mirëmbajtje në krahasim me modelet më të mëdha.

Moped në shitje: Të gjitha llojet e moped në MerrJep.al


Po kërkoni të blini një moped në shitje nën 50cc në Shqipëri? MerrJep.al ofron një platformë të përshtatshme për blerësit për të shfletuar një gamë të larmishme skuterësh të disponueshëm për shitje.


Përdoruesit mund të lundrojnë lehtësisht në faqen e internetit, duke filtruar kërkimin e tyre bazuar në kritere të tilla si madhësia e motorit, marka (BMX, Peugeot, Aprilia), diapazoni i çmimeve dhe vendndodhja.


Me lista të detajuara dhe foto të qarta, blerësit mund të marrin vendime të informuara dhe të gjejnë skuterin e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave të tyre.

Shisni Moped në MerrJep.al


MerrJep.al ofron një platformë miqësore për përdoruesit për shitësit që të listojnë moped e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm shpejt dhe me efikasitet. Shitësit mund të krijojnë lista të detajuara, duke përfshirë fotot, përshkrimet dhe informacionin e çmimeve, për të shfaqur moped e tyre në mënyrë super efektive.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një skuter elektrik të ri ose thjesht kërkoni të shisni një skuter elektrik të përdorur, MerrJep.al ofron platformën e përsosur për të shitur skuterin tuaj pa probleme.


Nëse keni një llogari, ajo çfarë duhet të bëni është të krijoni një njoftim të ri me titullin që dëshironi, përshembull "shitet Piaggio" ose "shitet Sprint", "shitet Baotian 50cc". Mund të shtoni dhe vitin e prodhimit, "shitet skuter 50cc 2023", dhe ta ruani shpalljen. Pasi ta keni postuar, duke shtuar një përshkrim dhe një numër kontakti, prisni për telefonata. Nëse nuk e keni llogari, mund të krijoni një tani dhe të postoni njoftimin tuaj.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione