Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kafshë në Fermë | Njoftimet në Shqipëri


Gjej kafshë të ndryshme në fermë në shitje. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, dhe shumë kafshë të tjera ferme në shitje.Dje 22:30 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

Malinois belg

100 EUR

Dje 17:08 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Shiten zohj rrac e veze dhe fshati

15 LEK

Dje 14:28 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Blete ne shitje.

20 LEK

Dje 14:03 Kafshë në fermë  ·  Korçë

Pershendetje

250 EUR

Dje 13:53 Kafshë në fermë  ·  Fier

Mini spoc 1.5m ve Fier

100 LEK

Dje 10:25 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pomerjan çift

1 000 EUR

Dje 10:25 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pomerjane femer

500 EUR

Dje 10:25 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pomerjan çift

1 000 EUR

Dje 10:23 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pomerjan çift

1 000 EUR

Dje 09:01 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten qen tartufi, lagotto

500 EUR

19 Korr 23:02 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten vicat Blue belg

19 Korr 21:00 Kafshë në fermë  ·  Kurbin

Vezë & Zogj Shkurtash Thëllëza

20 LEK

18 Korr 19:58 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pleh organik

18 Korr 11:41 Kafshë në fermë  ·  Lezhë

Pipa uji per lepuj

10 EUR

18 Korr 08:05 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

SHITEN KOSHERE ME BLETE

15 500 LEK

17 Korr 15:16 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Kerkohet qen chow chow femer per ciftim

17 Korr 15:14 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Centrifuge

80 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 13:09 Kafshë në fermë  ·  Kucovë

Dhi Alpine Franceze

2 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 03:35 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet kali

1 000 LEK

17 Korr 02:58 Kafshë në fermë  ·  Shkodër

Kelysha

7 LEK

16 Korr 18:34 Kafshë në fermë  ·  Fier

Vica Blubelg

15 Korr 10:13 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Shitet Pallua

14 Korr 17:07 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten klysha Kangal

400 EUR

14 Korr 14:17 Kafshë në fermë  ·  Kukës

Kerr per kuah

350 EUR

13 Korr 16:08 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Mjalte geshtenje ne shitje

20 LEK

13 Korr 14:49 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kuaj

13 Korr 13:57 Kafshë në fermë  ·  Fier

SHITEN BLETET

200 LEK

13 Korr 09:02 Kafshë në fermë  ·  Kucovë

Shiten dele Lakon

2 LEK Çmimi me zbritje

13 Korr 00:07 Kafshë në fermë  ·  Gramsh

Rekrutimi Urgjent

12 Korr 22:00 Kafshë në fermë  ·  Berat

Dele për mbarë

1 EUR

12 Korr 14:49 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kingja femra romanov

1 EUR

12 Korr 12:02 Kafshë në fermë  ·  Fier

SHITEN BLETET

200 LEK

12 Korr 05:56 Kafshë në fermë  ·  Berat

Shes Panel Diellor me bateri

30 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 22:17 Kafshë në fermë  ·  Berat

Shiten 50 Derra

1 EUR

11 Korr 21:44 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Shesim 4 dhi

220 LEK

11 Korr 17:17 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Rosa Italiane

1 EUR

11 Korr 12:46 Kafshë në fermë  ·  Mallakastër

Shesim dele dhe qingja .

1 LEK

11 Korr 10:37 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kaproll

1 EUR

10 Korr 17:08 Kafshë në fermë  ·  Kurbin

Shiten dele dhe dash

30 000 LEK

10 Korr 13:05 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten vicat Blue belg

10 Korr 12:03 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

Pula dhe gjela

1 000 LEK

10 Korr 11:09 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Shitet Pallua


Jeni duke kërkuar për kafshë në fermë? MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Kërko njoftime dhe gjej kafshë të ndryshme në shitje me çmime të volitshme.


Blej Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për kafshë të ndryshme, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, mushka, pëllumb, Qen sharri, Qen Rotweiler, dhe shumë kafshë të tjera në shitje me çmimet më të volitshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kafshën që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit kafshë në MerrJep.al


Keni kafshë në fermë që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione