Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oferta për Turizëm dhe Evente


Gjej njoftime për turizëm, oferta për pushime jashtë vendit, dhe për apartamente dhe dhoma plazhi, dhoma ditore, në Gjtihë Shqipërinë. Si dhe produkte të ndryshme si tenda, karrige, shazllone, zgar dhe të tjera. Shiko ofertat për pushime në Stamboll, Amsterdam, Dubai, Antalya, Dubrovnik, dhe në vendet në Shqipëri si Durrës, Velipojë Shëngjin, Dardhë, Kolashine e të tjerë.Sot 23:03 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Pogradec

��Shitet Hoteli me 5 Yje⭐

8 000 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:58 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Pjata Dekor Me Qera.Per Evente 0682010888

1 EUR

Sot 13:01 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Biznes ne det

8 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:01 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Biznes ne det

8 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM!

4 250 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:53 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

068 47 33 825

Shitësit të Besuar
Dje 14:15 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Shitet hotel ,My Apartments Tirane

1 399 900 EUR

18 Korr 12:20 Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

Okazion Shitet Hotel te Mali i Robit Durres

650 000 LEK

17 Korr 12:39 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Bileta SunnyHill 2024

80 EUR

17 Korr 01:33 Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

Apartment Pushimi ne Golem Durres

70 EUR

17 Korr 01:31 Turizëm dhe Evente  ·  Elbasan

Paisje brumi dhe akulloreje

3 000 EUR

17 Korr 01:28 Turizëm dhe Evente  ·  Berat

reno__travel

1 EUR

13 Korr 11:18 Turizëm dhe Evente  ·  Korçë

Valixhe 28", Traveler's Choice

10 000 LEK

12 Korr 21:25 Turizëm dhe Evente  ·  Tropojë

Mjaltë gështenje BIO

2 500 LEK

11 Korr 17:42 Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

Minibus Taxi Durres 7 pax

10 LEK

08 Korr 20:51 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Hotel Majestic

90 EUR

Shitësit të Besuar
05 Korr 12:32 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Toke ne Laknas

230 000 EUR

28 Qer 22:05 Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Kerkojme recepsioniste

25 Qer 13:04 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Bilete Shqiperi-Spanje

300 EUR

24 Qer 17:33 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Çorga Qilime Shilte leshi

1 LEK


Jeni duke kërkuar për oferta për pushime verore apo dimërore? Gjej ofertat më të mira për pushime verore apo dimërore në Shqipëri apo jashtë vendit. Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertën ideale për ju.


Njoftime për turizëm dhe evente


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej produkte të ndryshme për turizëm dhe evente dhe për oferta për pushime verore dhe dimërore në Shqipëri dhe Jashtë vendit. Shiko njoftimet për dhoma plazhi, shtëpi plazhi, oferta për hotele dhe restaurante, dhe për produkte të ndryshëm për turizëm si Tenda, karrige, Shazllone, Zgara dhe shumëçka tjetër në shitje.


Shiko ofertat për pushime verore në Stamboll, Antalya, Dubai, Strugë, Ulqin, Amsterdam, Dubrovnik, Milano dhe shumë vende tjera në Shqipëri dhe jashtë vendit.


Shiko ofertat për pushime dimërore në Dardhë, Kolashine, Mavrovë, Vienë, Pragë, Brezovicë, Brod, Prevallë, dhe shumë vende tjera me çmimet më të volitshme.


Reklamo oferta për turizëm dhe evente


Jeni agjensi turistike që ofroni udhëtime për pushime verore dhe dimërore? Reklamoni ofertat tuaja në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Krijo njoftime tani dhe gjej të interesuarit për ofertat tuaja.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione