Extra Real Estate

The key to happines is finding the key to the right home

Extra Real Estate është një ndër kompanitë e para në Shqipëri e specializuar në shiblerjen e pronave elitare.
Me një eksperiencë 10 vjeçare dhe staf profesional, ne jemi tashmë agjensia më e besuar nga investitorë të diasporës nga vende si Amerika, Anglia, Kanadaja, Zvicra, Austria, Norvegjia etj

Agjentët tanë kanë përgatitjen dhe përvojën e nevojshme në investime elitare dhe gjithashtu janë njohës të mirë të ligjeve të pronave, detyrimet e palëve dhe planet urbanistike.

Ne e kemi strukturuar punën në mënyrë të tillë që klienti fillimisht të intervistohet në formën e një bashkbisedimi për të kuptuar nevojat e tij dhe nëse ne mund t'ju ofrojmë çka ju nevojitet që të bëni investimin e duhur.

Gjtihashtu do t'ju informojmë se cilat janë zonat që do zhvillohen pas zbatimit të planit urbanistik, zonat që kanë tendencë rritje çmimi të shpejtë në vitet e ardhshme etj. Dhe në përfundim të bisedës vendosni ju nëse ne jemi zgjedhja e duhur për ju ose jo.

Extra Real Estate ofron një larmishëri zgjedhjesh për ju në të gjithë Tiranën dhe Shkodrën. Vila në shitje, apartamente okazion, shtëpi me qira, hapsira industriale me qira, pjesë toke në shitje ose trualli, apartamente në shitje ofertë etj

Për më tepër ju mund të reklamoni profesionalisht pronën tuaj duke filluar me foto profesionale dhe pamje me dron që mundëson një pamje të plotë të pronës.

Ndërsa realizimi "Virtual tour" i pronës bën të mundur që një numër i madh klientësh të “vizitojnë” virtualisht pronën tuaj e cila rrit mundësitë që të shitet më shpejt.

Finalizmi i të gjithë rrugtimit ndodh pasi janë bërë kontrollet e detajuara në hipotekë, bashkëpronësia dhe planifikimi urban i zonës.

Jeni të mirëpritur pranë zyrave tona: 20m nga Zogu i Zi, Rr. Durresit, Tiranë dhe gjithashtu mund të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 69 446 4466 ose +355674130983.

Rruga Gjuhadol, Shkodër

Shkodër

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 3700
Sot 18:42

Shitet 2+1 Astir

117 000 EUR

Sot 18:22

. Shitet 2+1 Liqeni Thate

180 000 EUR

Sot 15:42

.Shitet 1+1 te casa italia

74 000 EUR

Sot 15:42

.Shitet 1+1 tek ish parku

160 000 EUR

Sot 12:25

.Jepet me qira 2+1+2 Qender

700 EUR /muaj

Sot 12:25

.Qira 2+1 prane Mozaikut

700 EUR /muaj

Sot 12:25

.Shitet 2+1 tek Shkolla Kuqe

188 100 EUR

Sot 12:25

.Jepet me qera 3+1 Laprake

350 EUR /muaj

Sot 12:25

.jepet me qera 1+1 astir

400 EUR /muaj

Sot 12:25

.shitet 2+1 shkolla Kuqe

156 800 EUR

Sot 12:24

.Shitet 1+1 te ish dogana

69 115 EUR

Sot 12:24

.Shitet 2+1 ne Don Bosko

159 000 EUR

Sot 12:24

.Shitet 2+1 kati 6 Astir

110 000 EUR

Sot 09:26

Shitet Apartament 1+1

750 EUR

Sot 07:34

☄️ 2+1 Per qera ☄️

400 EUR /muaj

22 Sht 13:53

Shitet 3+1+2

550 000 EUR

22 Sht 12:56

.Shitet 2+1 rana hedhun

94 000 EUR

22 Sht 09:56

Shitet 3+1

1 150 EUR

22 Sht 08:46

.Jepet me Qera 2+1 kati 3 Qafhardhi

25 000 LEK /muaj

21 Sht 13:32

Shitet 1+1

69 115 EUR

Shitet toke Rinas

450 000 EUR

20 Sht 15:30

.Shitet shtepi private ne fermentim

180 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione