Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Instrumente Muzikore në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej të gjitha instrumentet muzikore që të duhen. Gjej instrumente muzikore të reja dhe të përdorura në shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për fizarmonika, piano, korg, kitare të ndryshme, oboe, klarinet, bateri akustike, kontroller, violina, dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al.Sot 21:44 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare elektrike OKAZION

180 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:19 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare akustike Nashville

140 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:19 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator kitare gjermane

120 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:28 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  PSR  ·  Tiranë

Yamaha profesionale USB,live+studio

250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:51 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Kurbin

Organo Korg PA 80

450 EUR

Dje 22:10 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator kitare

65 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:26 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Organo Yamaha

140 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:25 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Organo e re Gjermane

130 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 11:55 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Vlorë

subwoofer 350w

80 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 15:43 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Durrës

Kitare Salvador origjinale

450 LEK

17 Korr 13:53 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre  ·  Durrës

Klarinet Si b

350 LEK

17 Korr 13:53 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre  ·  Durrës

sib

400 LEK

16 Korr 16:09 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO YAMAHA

500 EUR

16 Korr 16:09 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Casio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO CASIO

450 EUR

16 Korr 16:09 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO YAMAHA

550 EUR

16 Korr 00:46 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Pioner DjXZ

2 800 EUR

14 Korr 19:10 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Markë tjetër  ·  Hohner Meisterklasse  ·  Durrës

Okazion

13 Korr 21:33 Të tjera  ·  Sarandë

Piano

13 Korr 12:46 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Fier

Pioneer DDJ-FLX4 DJ

1 EUR

13 Korr 11:21 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  PSR  ·  Shkodër

Piano yamaha

250 EUR

12 Korr 08:52 Të tjera  ·  Tiranë

Blej lojra te vjetra

90 EUR

11 Korr 09:53 Të tjera  ·  Tiranë

Amplifike per lokal

1 LEK

10 Korr 13:21 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Korçë

Buzuk

500 EUR

10 Korr 10:23 Të tjera  ·  Durrës

Shitet Poltron Dentar Italian Castellini 1400 Euro

1 400 EUR Çmimi me zbritje

08 Korr 17:21 Të tjera  ·  Tiranë

kreher elektrik per heqjen e parazitve

2 190 LEK

08 Korr 14:35 Të tjera  ·  Durrës

lem etj.....

123 LEK


Jeni duke kërkuar për ndonjë instrument muzikorë? Kjo është kategoria e duhur për ju, eksploro gamën e gjërë të zgjedhjeve për instrumente të ndryshme muzikore. Shiko njoftimet tani dhe gjej atë që të duhet.


Blej instrumente muzikore në MerrJep.al


Gjej instrumente muzikore nga më të ndryshmet, të reja dhe të përdorura në shitje në MerrJep.al. Shiko mijëra njoftime për fizarmonika, piano, korg, kitare klasike, oboe, klarinet, bateri akustike, kontroller, violina, kitare bass, kitare për fëmije, kitare akustike, kontroller pioneer, kitare elektrike, korg pa 800, mikrofon, shkopa baterie, çifteli, flaut, kontrabas, violine elektrike, bokse, dhe shumë instrumente të tjera në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për instrumentin që të nevojitet.


Shit instrumente muzikore në MerrJep.al


Nëse posedoni Instrumente muzikore si kitare, violinë, fizarmonikë, klarinet, piano, korg apo të tjera, krijo njoftime në MerrJep.al për të shitur ato instrumente shpejtë dhe lehtë. Shpërndaj njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë në Shqipëri - MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione