Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente dhe Pajisje muzikore Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:44 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare elektrike OKAZION

180 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:19 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Kitare akustike Nashville

140 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:19 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator kitare gjermane

120 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:28 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  PSR  ·  Tiranë

Yamaha profesionale USB,live+studio

250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:10 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Amplifikator kitare

65 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:26 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Organo Yamaha

140 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:25 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Organo e re Gjermane

130 EUR Çmimi me zbritje

16 Korr 16:09 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO YAMAHA

500 EUR

16 Korr 16:09 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Casio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO CASIO

450 EUR

16 Korr 16:09 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIANO YAMAHA

550 EUR

16 Korr 00:46 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Pioner DjXZ

2 800 EUR

12 Korr 08:52 Të tjera  ·  Tiranë

Blej lojra te vjetra

90 EUR

11 Korr 09:53 Të tjera  ·  Tiranë

Amplifike per lokal

1 LEK

08 Korr 17:21 Të tjera  ·  Tiranë

kreher elektrik per heqjen e parazitve

2 190 LEK

04 Korr 14:25 Të tjera  ·  Tiranë

Daulle Afrikane

450 EUR

03 Korr 16:43 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Paisje Dj profesionale FBT ,LEM

750 LEK

30 Qer 10:21 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Tiranë

Violine 4/4 profesionale

1 300 EUR Çmimi me zbritje

26 Qer 13:53 Të tjera  ·  Tiranë

Amplifikator Yamaha 120W

10 EUR

23 Qer 14:58 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Karte zeri Steinberg UR-RT2

275 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione