Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për makina/ Servis makinash në shitje: Riparimet mekanike dhe pjesë cilësore | Gomisteri, urë për makina, kodime makinash e më shumë

Përjetoni servis për makina të nivelit të lartë me mekanikë ekspertë dhe pjesë cilësore të makinave. Nga riparimi i gomave te pastrimi i fenerëve, ne ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse të mirëmbajtjes. Keni nevojë për një karikues baterie makine ose një urë për makina? I kemi të gjitha.


Shërbimet tona përfshijnë lyerjen e saktë të makinës, pastrimin e injektorëve dhe kodimin e makinës. Të pajisur me mjete të avancuara si torno dhe kompresorë ajri, ne sigurojmë riparime efikase. Na besoni për shërbime të besueshme elektroauto dhe mirëmbajtje të filtrit partikular.


Sot 00:28 Servis për makina  ·  Vlorë

Disqe benci nr 16

18 000 LEK

Sot 00:28 Servis për makina  ·  Vlorë

Disqe alumin opel nr 17

20 000 LEK

Dje 14:35 Servis për makina  ·  Tiranë

Shitet ure servisi 2.5Ton

700 LEK

Dje 12:24 Servis për makina  ·  Durrës

okazion ure konvergjence

2 200 EUR

Dje 10:39 Servis për makina  ·  Tiranë

Skanera per makinen per cdo cel dhe makine

15 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 19:08 Servis për makina  ·  Kurbin

Furre per lyerje makinash

5 000 EUR

17 Korr 02:45 Servis për makina  ·  Kurbin

Furre per lyerje & pjekje

5 000 EUR

17 Korr 01:53 Servis për makina  ·  Vlorë

Vegla pune

111 EUR

16 Korr 07:54 Servis për makina  ·  Korçë

Bango prove pompa nafte

2 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Korr 04:57 Servis për makina  ·  Shkodër

Aparat kondicioneri

1 390 EUR

14 Korr 11:37 Servis për makina  ·  Vlorë

Aparat Saldimi

111 LEK

12 Korr 21:52 Servis për makina  ·  Elbasan

Ure servisi okazion

11 Korr 16:40 Servis për makina  ·  Korçë

Kompresor 500litra

990 EUR Çmimi me zbritje

10 Korr 12:02 Servis për makina  ·  Tiranë

Diagnoze ThinkOBD 900

35 EUR Çmimi me zbritje

08 Korr 11:22 Servis për makina  ·  Fier

Tornime+Frezime

50 LEK

06 Korr 20:16
Linku:
Servis për makina  ·  Tiranë

Shitet biznesi auto servis

40 000 EUR

06 Korr 09:09 Servis për makina  ·  Durrës

Kerkoj xhenerik

05 Korr 19:39 Servis për makina  ·  Kukës

Pompe

05 Korr 10:35 Servis për makina  ·  Tiranë

Navigator universal 7inch

55 EUR

04 Korr 16:32 Servis për makina  ·  Tiranë

DAP PERGJEGJES TEKNIK

04 Korr 07:22 Servis për makina  ·  Lezhë

Goma me disqe hekuri

250 EUR

03 Korr 12:46 Servis për makina  ·  Tiranë

Parakolp Audi A6

1 LEK

02 Korr 14:40 Servis për makina  ·  Tiranë

Andorid per Volvo XC60

160 EUR

01 Korr 10:43 Servis për makina  ·  Berat

delphi autocom r 2020.23

5 000 LEK

26 Qer 00:46 Auto sallon Servis për makina  ·  Tiranë

Multimeter UNI-T

2 500 LEK

Shitësit të Besuar
25 Qer 13:36 Servis për makina  ·  Fier

Kompresor ajri 100 lt i perdorur

200 LEK

25 Qer 13:04 Servis për makina  ·  Tiranë

Pajisje per larje tapicerie

150 000 LEK

21 Qer 21:19 Servis për makina  ·  Mallakastër

Shitet pres per presim10tonshe

20 000 LEK

21 Qer 10:26 Servis për makina  ·  Gjirokastër

Jepet me qera servis i kompletuar

1 LEK

18 Qer 19:12 Servis për makina  ·  Tiranë

Larje Partikulari (Dpf Cleaning)

70 EUR

14 Qer 23:53 Servis për makina  ·  Durrës

HAPESE GOMASH CHORMACH

2 000 EUR

Ekspertët e Automobilizmit: Postoni njoftimet tuaja për auto servis në MerrJep.al


Pronarët e makinave mund të postojnë lehtësisht nevojat e tyre të servisit të makinave në MerrJep.al, duke u lidhur me një rrjet të gjerë ekspertësh mekanikë dhe automobilistikë.


Qoftë nëse keni nevojë për riparimin e gomave, lyerjen e makinës ose pastrimin e injektorëve, thjesht krijoni një listë që përshkruan kërkesat tuaja specifike. Keni nevojë për një karikues baterie makine ose pjesë si një urë për makina? MerrJep.al ju ndihmon.


Përfshini detaje të tilla si lloji i shërbimit të nevojshëm, markat e preferuara për pjesët e makinave dhe çdo pajisje specifike që kërkohet, si p.sh. një torno ose kompresor ajri. Me platformën miqësore për përdoruesit e MerrJep.al, postimi i nevojave tuaja për shërbimin e makinës është i shpejtë dhe pa probleme, duke ju siguruar që të gjeni ekspertizën e duhur për të mbajtur automjetin tuaj të funksionojë pa probleme.Servis për makina/ Servis makinash në shitje dhe pjesë për makina në MerrJep.al!


Shitja e servisit të makinave, mekanikës dhe pjesëve të automjeteveMerrJep.al është një proces pa probleme, që lidh shitësit me një komunitet të gjerë blerësish potencialë. Thjesht krijoni një listë që përshkruan shërbimet ose produktet që ofroni, pavarësisht nëse bëhet fjalë për lyerjen e makinave (lyerje dyersh, lyerje makinash totale, pompë për lyerje), riparimin e gomave ose shitjen e pjesëve të makinave, si për shembull një karikues baterie makine ose urë për makina.


Theksoni ekspertizën tuaj në fusha të tilla si shërbimet elektroauto, pastrimi i injektorëve ose mirëmbajtja e filtrit partikular. Përfshini detaje përkatëse, si p.sh. preferencat e markës, pajisjet e disponueshme (si torno, impiant gazi ose kompresor ajri) dhe çdo specializim, si ngjitje plastike ose konvergjencë.


Me platformën intuitive të MerrJep.al, arritja e blerësve të interesuar dhe shfaqja e ofertave tuaja të automjeteve nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Filloni të shisni sot dhe lidhuni me klientët që kërkojnë servis makinash dhe produkte cilësore të automjeteve.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione