Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Muzike dhe për Filma | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Muzikë , 498
Film , 117

Gjej gjithçka për muzikë dhe filma, instrumente muzikore dhe abonime për filma në shitje. Shiko njoftimet për Instrumente muzikore, abonime në Spotify, Iptv, kufje, bokse, pajisje për muzikë, CD, mikrofon, dhe shumëçka tjetër për muzikë dhe filma. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.Sot 11:56 Film  ·  Tiranë

Shitet Dron Dji Air 2S Fly More Combo

1 000 EUR

Sot 01:40 Muzikë  ·  Durrës

Piooner XDJ-XZ

2 550 EUR

18 Korr 19:48 Muzikë  ·  Tiranë

Amplifikator Roland KC-550

350 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 19:48 Muzikë  ·  Tiranë

KORG PA 50

350 EUR Çmimi me zbritje

15 Korr 19:19 Muzikë  ·  Tiranë

Kitare Elektrike Fender Squire Stratocaster SSS

20 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Korr 18:31 Muzikë  ·  Tiranë

iRig Acoustic Stage - Mixer AUX & Mikrofon

10 000 LEK

07 Korr 12:33 Muzikë  ·  Tiranë

SYNTH ROLAND E-15

120 EUR

07 Korr 12:27 Muzikë  ·  Tiranë

shitet

04 Korr 21:30 Muzikë  ·  Tiranë

Shitet klarinet

50 000 LEK

28 Qer 16:23 Film  ·  Tiranë

Shisha

100 EUR

28 Qer 13:57 Muzikë  ·  Tiranë

KITARE ELEKTRIKE CLIFTON ( e re)

15 000 LEK

20 Qer 22:07 Muzikë  ·  Tiranë

Shitet Kontrabas

2 200 EUR

10 Qer 12:57 Muzikë  ·  Tiranë

Shiten pllaka gramafoni

1 EUR

02 Qer 15:11 Muzikë  ·  Tiranë

Bileta ne shitje, koncerti i Alban Skenderajt

250 EUR

31 Maj 18:59 Film  ·  Përmet

GoPro hero 12

29 Maj 15:22 Muzikë  ·  Casio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet piano

95 EUR

20 Maj 15:45 Muzikë  ·  Tiranë

Schecter Omen Elite 7

700 EUR

17 Maj 14:40 Muzikë  ·  Kurbin

Shiten dy kasa boksesh për 12 inç

13 Maj 17:34 Muzikë  ·  Tiranë

DJ Konsolle Pioneer XDJ - RX

1 000 EUR

12 Maj 14:16 Muzikë  ·  Tiranë

kitare SUZUKI japan

06 Maj 16:11 Muzikë  ·  Vlorë

Disk Gramapfone

3 000 LEK

01 Maj 10:32 Film  ·  Tiranë

Shiten Studio Lights GVM

550 EUR Çmimi me zbritje

30 Pri 14:48 Muzikë  ·  Lushnjë

SUB RCF 718-AA - 18" 700W

1 200 EUR

29 Pri 20:23 Film  ·  Krujë

SHITEN BLETE

25 Pri 11:04 Muzikë  ·  Durrës

Behringer Ultra-Drive Pro Dcx2496

150 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 23:25 Muzikë  ·  Tiranë

Spotify Premium 6 muaj

20 EUR

06 Pri 11:43 Muzikë  ·  Durrës

Shitet Piano

1 EUR

02 Pri 05:33 Muzikë  ·  Fier

Jbl flip 5

4 000 LEK

30 Mar 16:08 Muzikë  ·  Tiranë

Cifteli origjinale

25 EUR

30 Mar 10:05 Muzikë  ·  Tiranë

Tastjere Casio

80 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 17:02 Muzikë  ·  Tiranë

disqe ne vinil per garamfone

3 LEK

19 Mar 10:10 Muzikë  ·  Tiranë

KITARE YAMAHA eg112c

220 EUR

18 Mar 22:12 Muzikë  ·  Tiranë

Shitet kitare akustike

12 000 LEK

15 Mar 18:35 Muzikë  ·  Tiranë

Shiter kitare elektrike

299 EUR

04 Mar 22:36 Muzikë  ·  Tiranë

PIONEER DDJ-SR

25 Shk 15:05 Muzikë  ·  Tiranë

kitare Klasike CLIFTON

6 000 LEK

24 Shk 16:03 Muzikë  ·  Tiranë

Yamaha S30

500 LEK

19 Shk 18:23 Film  ·  Tiranë

Ricoh PJ WX4130 Ultra HD

550 EUR

14 Shk 23:50 Muzikë  ·  Tiranë

Karte zeri, kufje, stativ, pop filter, mikrofon

700 LEK

04 Shk 00:11 Film  ·  Bulqizë

DJI Mini 3 Drone Fly More Combo

650 EUR

26 Jan 19:17 Film  ·  Tiranë

IPTV MBI 15.000 KANALE 10 EURO

10 EUR

25 Jan 11:27 Muzikë  ·  Elbasan

Shes KRK Rokit RP5 G4 + mbajteset

450 EUR

23 Jan 15:40 Muzikë  ·  Tiranë

Pllaka Gramafoni

25 EUR

08 Jan 16:47 Muzikë  ·  Durrës

SHES Kitare elektrike + Amplifikator

500 EUR

05 Jan 17:23 Muzikë  ·  Tiranë

Shitet kitare elektrike

270 EUR

22 Dhj 15:51 Muzikë  ·  Tiranë

Shitet kitare akustike

185 EUR

12 Dhj 18:38 Muzikë  ·  Tiranë

Kitare Elektrike Squier Jazzmaster

45 000 LEK


Jeni duke kërkuar instrumente muzikore, pajisje muzike, apo abonime për filma? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej pajisje muzikore, dhe abonime për filma me ofertat më të mira.


Blej pajisje muzike dhe filma në MerrJep.al


Gjej instrumente muzikore të ndryshme dhe pajisje muzike dhe për filma me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për organo korg, syze vr, abonime në spotify, amplifikator, kitare, pioneer DJ, kitare bass, kitare elektrike, bokse, autoparlante, klarinet, kufje, studio muzike, pajisje për studio muzike, kasetofon, disqe gramafoni, piano, projektor, fizarmonik dhe shumë pajisje tjera për muzikëdhe filma në shitje. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve.


Shit pajisje për muzikë dhe filma në MerrJep.al


Nëse posedoni instrumente të ndryshme muzikore, apo CD dhe abonime për filma dhe muzikë që dëshironi ti shisni, Merrjep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në tregun më të madhë online në Shqipëri dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione