Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi në shitje për makina Volkswagen, Mercedes, BMW, Audi dhe më shumë

Pavarësisht nëse drejtoni një Volkswagen, Mercedes Benz, BMW, Audi, Ford ose ndonjë markë tjetër, gjetja e pjesëve të këmbimit është thelbësore. Nga pjesë këmbimi Golf 5 deri tek pjesë këmbimi për kamiona, me platformën tonë online miqësore për përdoruesit, mund të shfletoni mijëra lista për pjesë këmbimi të reja dhe pjesë këmbimi të përdorura, nga disqe makinash te dinamo makine.


Pavarësisht nëse jeni në Tiranë, Durrës, Shijak (kërkoni "pjesë këmbimi Tiranë", "pjesë këmbimi Durrës" ose "pjesë këmbimi Shijak"), apo më gjerë, MerrJep lidh blerësit dhe shitësit, duke e bërë më të lehtë se kurrë gjetjen e pjesëve të këmbimit për makina që ju nevojiten.

Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Goma dhe disqe  ·  Berat

New

Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Goma dhe disqe  ·  Berat

test

Shitësit të Besuar
19 Korr 08:20
Linku:
Të tjera  ·  Durrës

Sedilje lekure Mercedes W124 250

350 EUR Çmimi me zbritje


Sot 00:52 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Disqe GLE-ML

800 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Të tjera  ·  Tiranë

Pjese per mercedes benz

Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Disqe 20

1 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Disqe AMG

850 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Të tjera  ·  Tiranë

ML 2013 per pjese kembimi

Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Goma 185/65/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Goma 205/65/16c

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 00:47 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Disqe HRE Performance me vlere 8000$

1 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Range Rover Sport HSE - Per pjese

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Goma 185/60/15

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Goma 195/55/16

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Goma 235/50/18

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Goma dhe disqe  ·  Berat

test

Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Goma dhe disqe  ·  Berat

test

Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Berat

goma

Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Goma dhe disqe  ·  Berat

New

Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Goma dhe disqe  ·  Berat

goma

100 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

pjes

Shitësit të Besuar
Sot 00:16 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Te Sapo ardhura nga Gjermania Akull

400 EUR

Sot 00:14 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Disqe 16 bmw e46

110 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:14 Goma dhe disqe  ·  Tiranë

Disqe 19 Bmw M5 E60

900 EUR

Pjesë këmbimi në shitje për çdo markë dhe model


Kur bëhet fjalë për ruajtjen e performancës dhe pamjes së automjetit tuaj, aksesi në një përzgjedhje gjithëpërfshirëse pjesë këmbimi makinash është thelbësore. Në MerrJep, ne kemi kuruar një inventar të gjerë që kujdeset për një gamë të gjerë markash dhe modelesh, duke siguruar që ju të mund të gjeni pjesët perfekte për mjetin tuaj, pavarësisht nga marka e tij (BMW, Benz, Volkswagen, Audi, Fiat) apo modeli (Passat, Tiguan).


Pjesë këmbimi origjinale: Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Ford


Edhe nëse jeni duke ngarë një Golf 5 ose një Jetta, inventari ynë është i pajisur me pjesë këmbimi të cilësisë së lartë të krijuar për t'u integruar pa probleme me automjetin tuaj. Nga pjesët e motorit te panelet e trupit, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të mbajtur Volkswagen-in tuaj të funksionojë pa probleme. Kërkoni “pjesë këmbimi Volkswagen” ose “pjesë këmbimi Golf”, për të gjetur atë që kërkoni.


Për pronarët e automjeteve si Mercedes, BMW dhe Audi, ne e dimë rëndësinë e ruajtjes së integritetit të automjetit tuaj me pjesë këmbimi të nivelit të lartë. Pavarësisht nëse keni nevojë për një katalizator ose një volant zëvendësues, mund t'i besoni inventarit tonë për të ofruar cilësinë që meritoni. Kërkoni “pjesë këmbimi BMW”, “pjesë këmbimi Ford”, “pjesë këmbimi Mercedes”, ose “pjesë këmbimi Audi”.

Përtej markave: Pjesë këmbimi japoneze dhe pjesë këmbimi franceze


Angazhimi ynë për të ofruar një gamë të larmishme të pjesëve të këmbimit të makinave shtrihet përtej markave. Drejtoni një automjet të importit japonez ose një automjet francez? Ne kemi pjesët që ju nevojiten për të mbajtur makinën tuaj të funksionojë pa probleme. Nga Toyota te Renault, inventari ynë përmban një përzgjedhje të gjerë pjesësh, plot pjesë këmbimi japoneze dhe pjesë këmbimi franceze, që i përshtaten markave dhe modeleve të ndryshme, duke siguruar që çdo klient mund të gjejë atë që kërkon.

Blini pjesë këmbimi online me lehtësi


Të blerit pjesë këmbimi makinash nuk ka qenë kurrë më e përshtatshme. Me platformën tonë online miqësore për përdoruesit, ju mund të shfletoni inventarin tonë të gjerë, të krahasoni çmimet dhe të bëni blerje me vetëm disa klikime.


MerrJep.al, ne besojmë se pjesët e këmbimit cilësore duhet të jenë të aksesueshme për të gjithë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë oferta të pakrahasueshme për komponentët thelbësorë si parakolp, disqe makinash, katalizator, fener, sensor parkimi, motorrina, partikular dhe më shumë.

Pavarësisht nëse keni nevojë për pjesë këmbimi të reja ose preferoni kursimet e kostos me pjesë këmbimi të përdorura, do të gjeni çmime konkurruese dhe vlerë të pakrahasueshme në të gjithë inventarin tonë.

Blini në MerrJep pjesë këmbimi funksionale


Po kërkoni një platformë të përshtatshme për të blerë pjesë rezervë për makina? Mos shikoni më larg se MerrJep. Si një nga tregjet kryesore online, MerrJep ofron pjesë këmbimi makinash nga shitësit në të gjithë Shqipërinë.


Me MerrJep, ju mund të kufizoni lehtësisht kërkimin tuaj sipas markës, modelit dhe llojit të pjesës, duke ju lejuar të gjeni shpejt komponentin e saktë që ju nevojitet, lexoni detajet dhe kontaktoni shitësin. Plus, mund të blini me siguri (në Lekë ose në Euro), duke e ditur se keni të bëni me shitës me reputacion që ofrojnë produkte cilësore dhe shërbim të shkëlqyer. MerrJep është destinacioni juaj i preferuar për pjesë këmbimi online.

Shisni në MerrJep pjesë këmbimi që nuk ju duhen


Keni auto pjesë këmbimi? Kthejini ato në para duke i shitur në treg, e më konkretisht në MerrJep.


Shitja në MerrJep është e thjeshtë. Thjesht krijoni një listë, ngarkoni fotot e pjesëve tuaja, jepni një përshkrim të detajuar dhe vendosni çmimin tuaj. Me veçoritë e fuqishme të tregut të MerrJep, listimi juaj do të jetë i dukshëm për blerësit që kërkojnë për komponentët e saktë që po shitni.


Plus, me mjetet e integruara të komunikimit, ju mund të negocioni lehtësisht me blerësit e mundshëm dhe të finalizoni transaksionet me lehtësi. Pra, pse t'i lini ato pjesë rezervë të makinave (qoftë bateri, motorr, goma) të mbledhin pluhur kur mund t'i ktheni ato në para në MerrJep?Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione