Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Punën ideale | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej mijëra konkurse pune të shpallura nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë. Gjej punën ideale në MerrJep.al. Shiko konkurse për punë në fusha të ndryshme si Administratë, Ekonomik, Restaurante, Shitore, Transport, Inxhinieri, Teknologji Informative, Ndërtim, Arkitekturë, Bujqësi, Pastrim, Turizëm, Marketing, Agjentë shitjeje dhe shumë kategori të tjera.
Sot 07:11 Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Perfaqesues Shitje

Shitësit të Besuar
Sot 04:22
Linku:
Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Kerkohet Berber

Shitësit të Besuar
Sot 02:16 Teknologji informative  ·  Tiranë

Operator/e Call Center Anglisht

Sot 00:31 Të tjera  ·  Vlorë

Montim & Servis kondicioneri

Dje 23:30 Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Punesim ne Kroaci

1 800 EUR

Online
Dje 23:30 Punë jashtë vendit  ·  Tiranë

Usta ne Kroaci

1 700 EUR

Online
Dje 22:34 Të tjera  ·  Elbasan

ofertë kredi

Online

Jeni duke kërkuar punë? Gjej mijëra konkurse të shpallura në MerrJep.al, shiko njoftimet dhe gjej punën ideale në fushën që ju dëshironi. Kërko njoftimet në MerrJep.al dhe shiko mijëra oferta pune nga kompanitë e ndryshme në Gjithë Shqipërinë.


Gjej punën ideale në MerrJep.al


Eksplor njoftimet në MerrJep.al dhe gjej punën ideale në mesin e mijra konkurseve për punë në kategori të ndryshme. Shiko njoftimet për punë në fusha të ndryshme si Administratë, Ekonomik, Restaurante, Shitore, Transport, Inxhinieri, Teknologji Informative, Ndërtim, Arkitekturë, Bujqësi, Pastrim, Turizëm, Marketing, Agjentë shitjeje, Mjeksi, Kozmetikë, Industri, Industri të automjeteve, Punë jashtë vendit, apo Punë nga shtëpia dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej punën që dëshironë.


Shpall konkurse pune në MerrJep.al


Dëshironi të gjeni punëtorë për kompaninë tuaj? Krijo njoftime në MerrJep.al për punën që ofroni dhe gjej të interesuarit për vendin e punës në mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime me përshkrimin e punës që ju ofroni dhe gjej kandidatët e duhur.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione