Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Teknologji Informative | Njoftimet në Shqipëri


Gjej konkurse pune në Teknologji Informative. Shiko njoftimet për punë si programues, menaxher i databazës, menaxher i projekteve, dizajn grafik, inxhinier softuerik, programues Python, Programues c#, Zhvillues PHP, dhe shumë vende tjera pune në Teknologji Informative.Dje 02:16 Teknologji informative  ·  Tiranë

Operator/e Call Center Anglisht

14 Korr 16:53 Teknologji informative  ·  Shkodër

OTDR

54 LEK

08 Korr 15:56 Teknologji informative  ·  Tiranë

Kerkoj

01 Korr 21:29 Teknologji informative  ·  Tiranë

Lloto Kazino

23 Qer 10:22 Teknologji informative  ·  Tiranë

Lloto/Kazino

13 Maj 17:56 Teknologji informative  ·  Delvinë

hhh

21 Pri 09:42 Teknologji informative  ·  Tiranë

Operator interneti

500 EUR

18 Jan 21:06 Teknologji informative  ·  Berat

Kerkoj puntor teknik

10 Nën 14:27 Teknologji informative  ·  Tiranë

Kerkohet IT

01 Nën 09:17 Teknologji informative  ·  Shkodër

Operator shitjesh

08 Gush 19:21 Teknologji informative  ·  Tiranë

Agjent Lloto Pune

10 Korr 15:12 Teknologji informative  ·  Tiranë

Job giving


Keni njohuri në Teknologji Informative? Gjej punë në teknologji informative në mesin e mijëra konkurseve të shpallura në Merrjep.al nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë.


Gjej punë në teknologji informative


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej punë në Teknologji Informative. Shiko njoftimet për punë si programues, menaxher i databazës, menaxher i projekteve, dizajn grafik, inxhinier softuerik, programues Python, Programues c#, Zhvillues PHP, Programues JAVA, Programues Angular, Administrator Oracle, programues junior, Specialist Rrjeti, Servis kompjuterash, Teknik fibre ISP, Specialit Printerash dhe shumë vende pune tjera. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale në Teknologji Informative ne MerrJep.al.


Shpall konkurse pune në Teknologjinë Informative


Jeni duke kërkuar për punëtor në teknologji informative? Krijo njoftime në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e punës dhe gjej kndidatët e duhur në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione