Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë për Kujdes apo Pastrim | Njoftimet në Gjithë shqipërinë


Gjej punë për kujdes dhe pastrim në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për punë për pastruese, lavazhjer,dado apo kujdestare për fëmije, kujdestar/e për të moshuar, punëtor lavazhi, mirëmbajtës hoteli, magazinjer, badante, mirëmbaitje shtëpie, dhe shumë vende tjera pune të lira për kujdes dhe pastrim.
11 Korr 11:36 Dyqan Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Transport 068 47 33 825

Shitësit të Besuar
11 Korr 11:00 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Top view hostel

10 Korr 21:02 Kujdes dhe Pastrim  ·  Elbasan

ofertë kredi

Online
10 Korr 20:50 Kujdes dhe Pastrim  ·  Elbasan

ofertë kredi

Online
08 Korr 15:02 Kujdes dhe Pastrim  ·  Gjirokastër

Kerkohet Kujdestar/e Urgjente !

40 000 LEK

05 Korr 12:08 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkodër

Babysitte

28 Qer 18:44 Kujdes dhe Pastrim  ·  Vlorë

Ofrohet pune

25 Qer 13:23 Kujdes dhe Pastrim  ·  Sarandë

Ofrohet pune vjetore

20 Qer 22:38 Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Pastruese Apartamentesh

300 EUR

16 Qer 18:34 Kujdes dhe Pastrim  ·  Fier

Vend pune pastrim gatim ( shtepi )

14 Qer 15:19 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Sherbime pastrime

12 Qer 10:22 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Punonjese pastrimi

11 Qer 11:25 Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Kerkojm Puntore

10 Qer 01:09 Kujdes dhe Pastrim  ·  Sarandë

Kerkohet Sanitare- Paga 800 Eur

800 EUR

03 Qer 08:05 Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Kërkojmë sanitare për shtëpi

50 000 LEK

01 Qer 22:07 Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Kerkoj Sanitare

23 Maj 10:28 Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

SANITARE

22 Maj 19:52 Kujdes dhe Pastrim  ·  Vlorë

KERKOHET NJE NDIHMESE

20 Maj 16:46 Kujdes dhe Pastrim  ·  Vlorë

Ofrohet pune

20 Maj 07:43 Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Lavazhier

19 Maj 21:32 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkodër

Sanitare

18 Maj 10:14 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Kerkoj pune

15 Maj 07:08 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

pun

07 Maj 16:18 Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Larje tapetesh


Jeni duke kërkuar për punë për kujdes apo pastrim? MerrJep.al ju ofron platformën ku mund ti shikoni njoftimet për punë në kujdes apo pastrim. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju.


Gjej punë për kujdes apo pastrim


Kërko njoftime në Merrjep.al dhe gjej oferta pune të ndryshme per kujdes apo pastrim, brenda dhe jashtë Shqipërisë. Shiko njoftimet për pastruese, lavazhjer,dado apo kujdestare për fëmije, kujdestar/e për të moshuar, punëtor lavazhi, mirëmbajtës hoteli, magazinjer, mirëmbaitje shtëpie, sanitare, punëtorë për pastrim shtëpie, hoteli, lokali apo hapësira tjera, badante, dhe shumë vende tjera pune për pastrim, mirëmbajtie apo kujdesje.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e këkrimit dhe gjej punën ideale për ju.


Shpall konkurse për punë në Kujdes apo Pastrim


Jeni duke kërkuar për punëtorë për kujdes apo pastrim? Krijo njoftime në MerrJep.al duke përshkruar punën që ofroni dhe gjej kandidatët e interesuar për punë në kujdes apo pastrim.

okazion golem Iveco Shtepi Plazh Kamarier Makina BMV x6 Pastrim Pastruse zyre lavazh me qera Pjatalarese Gjermani Peugeot Bebi siter Sanitare Kerkoj pune kerkojm puntore Masazhatore pune online Pune ne zvicer Pastruse zyre pune ne itali COBAN Pikture pune ne hamburg Pastruese pune Pastruse zyre xs max Lavazhjer Artizanale Punë be deqan Pastruse Sanitare shpi pune ne hamburg Pastruese shtepie Pastruese zyre Paisje restorant Pune sanitare punë Babysitter Pastruese shkallesh Tiran pune ne Tirane Kujdestare per te moshuar zvicer Kujdestare per moshuar Tirane kerkoj pun Njoftime pune falas pastruse lezhe ose lac Dado ne zvicer kerkoj Pune per gra ne tirane rroga 4000 leke ne muaj dado Kerkoj punetore Bashkim Kerkoj pune durres pune ne korce Kerkoj pun ne itali moshuar sex banakjere Sanitare Kerkoi nji puntore per shtepi, mirmbajtje , dhe me pregadit ushqim per thmi ne mitrovic.049 157 924 pushke sportive pune ne gjermani sanitare per shkolla Part time prizren Sanitare zyrash Hekurosje makineri Letrash edukatore kopshti Kosove shofer shtepi ne sarande Financier Punetor pastrimi Kosov Prsh dua nji pun 4 or mbasdite pastrim ose kujdestare Pastruese per shtepi Lipjan lavazhier Kuzhiniere edukatore ne privat Teknik kondicioneri Kujdestare per femije hamburg pastrim shtepie punesim ne dubai pun pune ne elbasan Pune si badante Pastruse zyre jam nje zonje nga tirana dhe kerkoj te punesohem si sanitare zyras kujdestare Kujdestare për femi Deqan

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione