Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpia juaj ideale ju pret: Shtëpi në shitje dhe shtëpi me qera në Shqipëri

Tiranë , 16201
Durrës , 3815
Vlorë , 2323
Elbasan , 1192
Korçë , 1156
Shkodër , 1115
Fier , 1080
Pogradec , 572
Berat , 568
Shfaqni të gjitha

Po kërkoni shtëpi në Shqipëri? Nëse jeni duke kërkuar një shtëpi në shitje ose një shtëpi me qera, ne ju ndihmojmë. Gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në Vlorë, Tiranë, Durrës dhe Shkodër.

Eksploroni listat tona për shtëpi buzë detit në shitje me përzgjedhjen tonë të shtëpive në shitje. Postoni dhe gjeni njoftime falas, duke përfshirë njoftimet për shtëpitë me qera.

Sot 06:47
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

!! Shiten 2 Vila 2 Kateshe Bashkengjitur - Yzberisht, Tirane

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 05:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 06:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 NE VLORE

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private 2 Katëshe Tek "Rruga e Gjanë", ��

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTËPI 3 KATE NË VLORË

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

��SHITET SHTEPI PRIVATE TEK BISHTI I KALLDREMIT, VLORE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET PAPAFINGO NE LUNGOMARE, VLORE

160 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 Me Qera - Rruga e Elbasanit, Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Jepet apartament me qera 2+1

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

��Shtepi private ne shitje ne pereferine e Durresit��

108 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA 1+1 LAPRAKE 380 EURO

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

��Shtepi Private 3+1 ne Shitje ne Durres��

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 06:56
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepi private ne Durres 150m2 me oborr 500m2.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 06:56
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1+Vend Parkimi Me Qera - Ali Demi, Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Sot 06:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

❗Jepet VILE me QERA tek Pazari i Ri

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 06:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

❗️Ambient per shitje, Rruga e Kosovareve❗️

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 06:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet shtepi ne Himare

700 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 06:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚜️Vile me qera,2 kateshe,Tirane⚜️

1 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 06:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

��SHTEPI PRIVATE ME QERA TEK PAZARI I RI

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 06:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

��Shitet Vile 3-kateshe ,ne Qerret

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 06:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚡Jepet Apartament me qera 2+1,Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚡Jepet me qera , Apartament 2+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Jepet shtepi me qera

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 06:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 RRUGA BARDHYL 100.000 EURO

100 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 06:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA 3+1+2 XHAMLLIKU 50.000 LEKE

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 06:47
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

!! Shiten 2 Vila 2 Kateshe Bashkengjitur - Yzberisht, Tirane

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 06:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, PRANE SENATORIUMIT, 35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 06:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,QYTET STUDENTI,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 06:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,KOMBINATE,450 EURO.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 06:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TRUALL NE PEZE E MADHE 120.000EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 06:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET shtëpi 5 kate në Babrru

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET shtëpi e vjetër dhe truall në Bërxull Kodër

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 PLAZH,DURRES

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 06:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

0697048064Shitet, Shtepi Private, Stadiumi, Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar

Gjeni një shtëpi perfekte për ju me lehtësi në MerrJep.al | Vlorë, Tiranë, Shkodër e më shumë


Kërkimi i shtëpisë së ëndrrave për shitje nuk ka qenë kurrë më i lehtë, se falë MerrJep.al. Platforma jonë ju lejon të eksploroni një gamë të gjerë opsionesh të përshtatura për preferencat tuaja.


Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi për shitje në Vlorë, Shkodër apo Tiranë, listat tona të gjera kanë diçka për të gjithë. Nga shtëpitë simpatike prej druri te vilat luksoze buzë detit, ne i kemi të gjitha. Për më tepër, funksioni ynë i avancuar i kërkimit ju mundëson të filtroni rezultatet sipas fjalëve kyçe, duke siguruar që të gjeni saktësisht atë që kërkoni.


Për të qenë më specifikë në kërkimin tuaj, shkruani në shiritin e kërkimit "shitet apartament 2+1", "apartament në shitje i mobiluar ose bosh", "hyrje 1+1 për shitje". Ose hyni akoma më shumë në detaje duke shkruar "apartament me sipërfaqe bruto 100 m2", "apartament me dhomë ndenje", "apartament për shitje Rezidenca Kodra e Diellit".


Me MerrJep.al, mund të zbuloni shtëpi të volitshme dhe të qëndroni të përditësuar me njoftime për listat e reja. Pavarësisht nëse jeni blerës apo shitës, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për të gjitha nevojat tuaja për shitjen e shtëpisë. Bashkohuni sot me MerrJep.al dhe nisni udhëtimin tuaj për të gjetur shtëpinë e përsosur.


Oazi juaj me qera ju pret: Eksploroni shtëpi me qera në MerrJep.al | Garsoniere, vilë, hotel


MerrJep.al kuptojmë se gjetja e shtëpisë perfekte me qera është po aq e rëndësishme sa gjetja e një shtëpie për të blerë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të shtëpive me qera në Vlorë, Tiranë, Durrës dhe më gjerë.


Me funksionalitetin tonë intuitiv të kërkimit, ju mund të ngushtoni lehtësisht opsionet tuaja duke përdorur fjalë kyçe përkatëse si "shtëpi me qera", "apartament me qera Univers City", "apartament me qera Ish-Tregu Elektrik", "shtëpi me qera Durrës", "shtëpi me qera Tiranë", ose "shtëpi me qera ditore Tiranë".


MerrJep është partneri juaj i besuar në gjetjen e pronës perfekte me qera, duke ofruar një përvojë të qetë si për qeramarrësit ashtu edhe për qeradhënësit. Filloni kërkimin tuaj sot dhe gjeni oazin me qera që keni ëndërruar.


Listoni pronën tuaj për shitje ose me qera falas në MerrJep.al dhe tërhiqni më shumë blerës | Shitet apartament 1+1, shitet apartament 2+1+2, shtëpi druri në shitje


Po kërkoni të shisni ose jepni me qera pronën tuaj? MerrJep.al ju ofron platformën e përsosur për të shfaqur shtëpinë tuaj para një audiencë të gjerë - falas! Duke postuar pronën tuaj në MerrJep.al, ju mund të tërhiqni më shumë blerës ose qeramarrës duke përdorur në mënyrë strategjike fjalë kyçetitullin dhe përshkrimin tuaj.


Theksoni karakteristikat kryesore si "shtëpi në shitje Vlorë", "shtëpi në shitje Shkodër", "shitet super apartament 1+1", ose "shtëpi me qera në Tiranë" për të tërhequr vëmendjen e blerësve të mundshëm. Mundet edhe të shkruani në përshkrimin tuaj fjalët kyçe si "2 tualete", "2 ballkone", "pranë Pazarit të Ri", ose të përfshini sipërfaqen neto dhe sipërfaqen brutoapartamentit.


Ju lutemi të vendosni në titullin tuaj fjalët kyçe si "shes shtëpi në Tiranë", "shitet shtëpi", apo "shitje shtëpie", për të marrë sa më shumë klikime dhe telefonata nga njerëzit e interesuar.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione