Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:27 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi private me cmim te arsyeshem

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:39 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet shtepi private ELBASAN

5 700 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
22 Korr 06:52 Shtëpi  ·  Elbasan

SHITET SHTEPI PRIVATE 1 KAT

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Korr 22:00 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 2,5
21 Korr 20:29 Shtëpi  ·  Elbasan

Shpi me qera

Numri i dhomave: 2
21 Korr 12:31 Shtëpi  ·  Elbasan

Jepet qera shtepia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
20 Korr 20:36 Shtëpi  ·  Elbasan

Plane ,projekte, Projektim -shtepi moderne

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
20 Korr 11:16 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet ose jepet, me qera ndertesa dy -kateshe

Numri i dhomave: 3
17 Korr 12:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
15 Korr 12:17 Shtëpi  ·  Elbasan

Vile 3 Kate

260 000 LEK

Numri i dhomave: 5
15 Korr 11:01 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi Private, Vile ne Shitje

260 EUR

Numri i dhomave: 9
11 Korr 16:07 Shtëpi  ·  Elbasan

Me tapi te rregullt

40 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
10 Korr 19:01 Shtëpi  ·  Elbasan

SHITET: Dyqan ne Cerrik

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
09 Korr 18:56 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
05 Korr 10:38 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet ose me qira

950 EUR

Numri i dhomave: 2,5
03 Korr 20:10 Shtëpi  ·  Elbasan

Apartamennt ne qender

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
03 Korr 17:14 Shtëpi  ·  Elbasan

Apartamennt ne qender

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Korr 12:05 Shtëpi  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Korr 12:04 Shtëpi  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
25 Qer 18:07 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet shtepi 1+1

3 100 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
23 Qer 17:45 Shtëpi  ·  Elbasan

CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 50000 Euro

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Qer 09:51 Shtëpi  ·  Elbasan

SHITET SHTEPIA PRIVATE

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
17 Qer 15:31 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet Shtepi ne qytezen e Belshit

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
17 Qer 15:01 Shtëpi  ·  Elbasan

OKAZION

43 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
15 Qer 23:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
14 Qer 20:12 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera Elbasan 2+1

13 Qer 08:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
11 Qer 10:21 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet ose nderrohet

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
09 Qer 08:15 Shtëpi  ·  Elbasan

Shiter Shtepia

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
09 Qer 08:09 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet shtepi 2 kateshe ne fshatin Shushice/Elbasan

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
08 Qer 16:15 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet

Numri i dhomave: 3
07 Qer 22:24 Shtëpi  ·  Elbasan

Jap shtepi falas per te jetuar per ruajtje

12 155 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
07 Qer 00:26 Shtëpi  ·  Elbasan

Okazion - Shitet Duplex ne qender, kati i fundit me verande

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
06 Qer 10:11 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
03 Qer 20:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
03 Qer 12:20 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera. dhe në shitje.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
03 Qer 12:01 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera apo shite blerje kundrej

18 000 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Qer 08:11 Shtëpi  ·  Elbasan

shtepi private me qera ditore elbasan

Numri i dhomave: 2
01 Qer 12:47 Shtëpi  ·  Elbasan

Testim makine Me kompjuter

1 500 LEK

Numri i dhomave: 2
31 Maj 10:13 Shtëpi  ·  Elbasan

Shteçi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
31 Maj 08:53 Shtëpi  ·  Elbasan

Okazjon

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
31 Maj 06:29 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
30 Maj 14:58 Shtëpi  ·  Elbasan

SHITET SHTEPI PRIVATE

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Maj 19:34 Shtëpi  ·  Elbasan

Shitet truall + are

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
26 Maj 23:59 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi Okazion! Cmimi i negociueshem.

Numri i dhomave: 6
23 Maj 15:50 Shtëpi  ·  Elbasan

SHITET TRUALL & SHTEPI 1-KATESHE

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Maj 15:31 Shtëpi  ·  Elbasan

Lagjja Kala Okazion

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
21 Maj 15:31 Shtëpi  ·  Elbasan

OKAZION Shtepi Private Lagjja Kala

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
21 Maj 15:29 Shtëpi  ·  Elbasan

Okazion Shtepi Private

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
20 Maj 09:30 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione