Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

komuna parisit - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 261
Sarandë , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe komuna parisit,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj komuna parisit Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Korr 12:57 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera Komuna e parisit

48 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Korr 09:51 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Rruga Medar Shtyll

158 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
05 Korr 18:09 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 2+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
22 Qer 14:09 Shtëpi  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1,Komuna e Parisit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Qer 17:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Komuna e Parisit, Tiranë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
18 Qer 16:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHESIM SHPI DY KATESHE TEK KOMUNA E PARISIT!!!

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
13 Qer 11:32 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

600 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Qer 12:49 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Komuna e Parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Qer 20:43 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament te Komuna e Parisit

450 EUR /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
31 Maj 11:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera shtepi private

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
27 Maj 21:02 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera Komuna e Parisit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
10 Maj 10:54 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Apartament me qera 2+1+2 tek KOMUNA

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Maj 15:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 3+1 Per Qira tek Komuna E Parisit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Maj 17:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera apartamenti

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
26 Pri 11:44 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shesim Apartament 3+1+2 + Garazh te Komuna e Parisit !

360 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
20 Pri 15:58 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Per QIra Tek Komuna E Parisit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Pri 12:22 Shtëpi  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE KOMUNA E PARISIT

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Pri 11:42 Shtëpi  ·  Tiranë

SUPER APARTAMENT ME QIRA 2+1. Liman Kaba Komuna e Parisit Ko

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Pri 11:32 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE KOMUNA PARISIT

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Pri 17:07 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Pri 04:19 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qira

Numri i dhomave: 1
04 Pri 04:18 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT !

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 15:58 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Mar 23:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Komuna Parisit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
29 Mar 19:15 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT/JO AGJENSI

119 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Mar 19:12 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT/JO AGJENSI

169 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Mar 17:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 2+1 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Mar 17:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 2+1 me qera

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 17:00 Shtëpi  ·  Tiranë

2+1 KIKA 2

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
25 Mar 08:41 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
01 Mar 17:48 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMUNA E PARISIT

183 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Mar 17:17 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartment 1+1 te Komuna e Parisit 400€

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Shk 16:52 Shtëpi  ·  Tiranë

Qira Apartament 1+1 Tek Komuna Parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
20 Shk 12:16 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 ne shitje, Komuna e Parisit

199 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Shk 10:51 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera nje ambjent i pamobiluar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
01 Shk 22:37 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Apartament 4+1+2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
29 Jan 19:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Dyqan me qera ose shitet

250 EUR

Numri i dhomave: 1,5
29 Jan 18:07 Shtëpi  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE KOMUNA PARISIT

243 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Jan 18:24 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 per shitje tek Komuna e Parisit.

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
15 Jan 10:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit

229 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Dhj 07:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Ndarje qeraje

16 Dhj 11:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet apartament me qira tek Komuna e Parisit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
23 Nën 22:52 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera Komuna e Parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
23 Nën 09:58 Shtëpi  ·  Tiranë

GARSIONERE 24000 LEKE.UNIVERSITETI BARLETI.KOMUNA E PARISIT

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Nën 12:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera komuna parisit

60 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Nën 11:02 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1/ Ambient zyrash per qira tek Kika 2/ Komuna e

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
06 Nën 14:25 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 KOMUNA E PARISIT

60 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Nën 10:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartamen me qera tek Komuna e Parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj komuna parisit | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione