Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

private - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 2110
Durrës , 779
Vlorë , 612
Shkodër , 545
Korçë , 317
Elbasan , 234
Fier , 200
Lushnjë , 97
Pogradec , 93
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe private,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj private Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE 2 KATE NË NOVOSEL,VLORË.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepi private ne Durres 150m2 me oborr 500m2.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar

Sot 04:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE,KOMBINAT,300.000 EURO.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 04:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,MEDRESE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 04:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SHKOZE,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 04:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,21 DHJETORI,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA,TREGU CAM,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SELITE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,ALI DEMI,35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE,PRANE TV KLAN,35.000 LEKE.

35 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Qera, Shtepi Private, Laprake, Tirane.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

0697048064Shitet, Shtepi Private, Stadiumi, Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 04:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE KANINE

219 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATE NE VLORE

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VLORE

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATE NE VLORE

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHTEPI PRIVATE 3 KATE NE VLORE

500 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

�� SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 NE VLORE

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 04:20
Linku:
Shtëpi  ·  Shkodër

�� Shitet Shtëpi Private 2 Katëshe Tek "Rruga e Gjanë", ��

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 04:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

��SHITET SHTEPI PRIVATE TEK BISHTI I KALLDREMIT, VLORE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 04:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHTEPI PRIVATE PER SHITJE NE DURRES!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 04:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

��Shtepi private ne shitje ne pereferine e Durresit��

108 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 04:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA 1+1 LAPRAKE 380 EURO

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 04:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TRUALL NE PEZE E MADHE 120.000EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 04:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

��Shtepi Private 3+1 ne Shitje ne Durres��

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepi private ne Durres 150m2 me oborr 500m2.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 04:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Sot 04:04
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 03:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet shtepi ne Himare

700 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Jepet me qira ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet shtepi private

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet shtëpi private

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet shtëpi private

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚜️Vile me qera,2 kateshe,Tirane⚜️

1 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

��SHTEPI PRIVATE ME QERA TEK PAZARI I RI

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚡Jepet Apartament me qera 2+1,Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 03:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 RRUGA BARDHYL 100.000 EURO

100 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 03:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA 3+1+2 XHAMLLIKU 50.000 LEKE

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj private | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione