Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Materiale Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mjete dhe materiale të ndryshme ndërtimi në shitje. Gjej ato që të duhen në mesin e njoftimeve për materiale për banjo sanitare, prerëse pllakash, porta hekuri, cisterna, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini dhe shumëçka tjetër në shitje. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet me çmime më të arsyeshme.Dje 20:57 Materiale për ndërtim  ·  Has

Material ndertimi

Dje 19:06 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Qepen me elektromotorr

550 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:11 Materiale për ndërtim  ·  Lezhë

Vegla profesionale

10 EUR

18 Korr 12:58 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shitet vinç elektrik

125 EUR

18 Korr 12:17 Materiale për ndërtim  ·  Vlorë

makina per mermer

18 Korr 12:17 Materiale për ndërtim  ·  Vlorë

kapanon metlik

17 Korr 21:46 Materiale për ndërtim  ·  Durrës

Skela

10 LEK

17 Korr 21:46 Materiale për ndërtim  ·  Durrës

Skela

10 LEK

17 Korr 19:08 Materiale për ndërtim  ·  Korçë

Lot machines

17 Korr 19:08 Materiale për ndërtim  ·  Korçë

Hilti TE 6-A22

330 EUR

17 Korr 12:19 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shitet depozite alumini

60 000 LEK

17 Korr 12:19 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shitet dere duralomini

10 000 LEK

17 Korr 01:27 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

tabela reklamash

50 EUR

16 Korr 14:29 Materiale për ndërtim  ·  Fier

SHITET METER ME LAZER BOSCH ORIGJINAL

220 LEK

16 Korr 12:54 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shiten tjegulla grrke

400 LEK Çmimi me zbritje

15 Korr 18:55 Materiale për ndërtim  ·  Shkodër

Hekur per bombul gazi

2 800 LEK

15 Korr 18:25 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shiten kallupe te ndryshme.

15 Korr 07:43 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

skela me qera

14 Korr 16:35 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Gjenerator 110 kw

14 Korr 16:35 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Gjenerator 300 kw

13 Korr 22:06 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Ndricues tavanor neoni 20 cope

600 LEK

13 Korr 19:56 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Vegla dore

350 EUR

13 Korr 19:04 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Conax uj filitra

500 EUR

12 Korr 12:11 Materiale për ndërtim  ·  Kavajë

Shes dere oborri 5 meter

300 EUR Çmimi me zbritje

12 Korr 10:58 Materiale për ndërtim  ·  Shkodër

Shiten 3 reklama

1 EUR

11 Korr 13:24 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Matrapik

220 EUR

11 Korr 13:20 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

ZMERILUES PARKSIDE

100 EUR

11 Korr 13:19 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

SET VIDATOR + SHARRE PER DRU

150 EUR Çmimi me zbritje

11 Korr 13:10 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shes kende kartoni per mbrojtje materialesh

2 EUR

11 Korr 06:29 Dyqan Materiale për ndërtim  ·  Berat

Blloka betoni me shumic-pakice

1 111 LEK

Shitësit të Besuar

Gjej materiale ndërtimi nga më të ndryshmet të reja dhe të përdorura në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al. Blej ato që të duhen me çmimet më të volitshme.


Mijëra njoftime për Materiale ndërtimi në shitje


Gjej gjithçka që të duhet për ndërtim në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për porta hekuri, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini, rafte metalike, tjegulla, pompe spërkatëse, freze toke, gjenerator, stabilizator, depozita plastike, betoniere, armatur betoni, kavo çeliku, depozite uji, tuba hekuri, dhe shumë të tjera në shitje. Gjej ato që të duhen në MerrJep.al.


Shit materiale ndërtimi në MerrJep.al


Posedoni materiale ndërtimi të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione