Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë dhe Pajisje për Kompjuter | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Gjej Pjesë për kompjuter, laptopin apo tabletët tuaj në një vend. Shih njoftime për pjesë për kompjuter dhe pajisje të ndryshme si kamera për kompjuter, procesor, motherboard, mouse, mouse gaming, hard disk, çanta për laptop, kufje gaming, dhe shumëçka tjetër në shitje.
Sot 00:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkodër

Rtx 3070ti

400 EUR

Dje 23:01 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Thomson Ruter Modem

1 300 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

MONITOR LCD ACER

6 000 LEK

Dje 22:45 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Durrës

Gaming pc

580 EUR

Dje 22:43 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet modem Huawei VDSL

12 EUR

Dje 22:40 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Pogradec

Gtx 1660 Super

170 EUR

Dje 22:36 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Pogradec

Rx 580 limited edition

99 EUR

Dje 21:09 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Karta Grafike GPU

1 EUR

Dje 21:04 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Pogradec

Gtx 1660 Super

170 EUR

Dje 20:54 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Monitor Gaming

270 EUR

Dje 13:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet GPU RTX 2060

20 000 LEK


Jeni duke kërkuar për pjesë dhe pajisje për kompjuterin apo laptopin tuaj? MerrJep.al ju ofron përzgjehje të madhe të pajisjeve të ndryshme për kompjuter dhe laptop, gjej pjesë që të duhen për kompjuter me çmimet më të volitshme.


Mijëra njoftime për pjesë dhe pajisje për Kompjuter dhe Laptop


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për pajisje dhe pjesë të ndryshme për kompjuter dhe laptop në shitje. Shih mijëra njoftime për pjesë për kompjuter si kufje, kufje me bluetooth, kufje gaming, mouse, mouse gaming, monitor, router, tp link, kamer për kompjuter, procesor, hard disk, printer, boj printeri, motherboard, HDD, SDD, tastier apple, mouse apple, mouse me wifi, GTX dhe shumë pjesë tjera dhe pajisje të ndryshme për kompjuter dhe laptop në shitje. Filtro njoftimet apo kërko për pjesë për kompjuter që ju nevojitet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit pjesë dhe pajisje për kompjuter


Nëse posedoni pjesë dhe pajisje të ndryshme për kompjuter dhe laptop që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione