Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Celular në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 56
Acer , 3
Alcatel , 247
Apple , 7
Apple , 102
Microsoft , 5
Amoi , 7
ASUS , 4
Apple (Iphone) , 28087
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 110
Ducati , 1
Philips , 1
AT&T , 50
Lenovo , 2
Lenovo , 1
Lenovo , 5
LG , 3
BenQ , 2
Bird , 1
BlackBerry , 915
Samsung , 89
Ericsson , 9
Google , 188
HP , 35
HTC , 787
Huawei , 1045
i-mate , 1
i-mobile , 25
Lenovo , 327
LG , 1161
Mobile , 52
Motorola , 164
MWg , 1
Nokia , 1384
O2 , 5
Pantech , 4
Samsung , 17517
Sendo , 1
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 651
T-Mobile , 6
Telit , 1
Toshiba , 6
Vertu , 33
VK Mobile , 10
Vodafone , 155
WND , 1
XCute , 2
ZTE , 58

Bëhu me telefon të ri me MerrJep.al. Gjej smartphone më të ri me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për telefon nga markat më të njohura, iPhone më të ri si iPhone X, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max dhe Android, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, dhe shumë të tjerë. Gjej telefonin ideal në MerrJep.al.Sot 23:17 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Samsung A05 4/64

6 500 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 22:18 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus Open 512GB/16

1 150 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:13 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi redmi 9A

6 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 21:54 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

iphone xs 64 gb me face id

130 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:19 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 7 8GB/128GB

25 000 LEK

Sot 20:19 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 2017 Gold Model Europian

35 EUR

Sot 20:19 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy M32  ·  Tiranë

Okazionn!! SAMSUNG M32 64/4GB NE KUTI

120 EUR

Sot 20:15 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11

14 000 LEK

Sot 20:09 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  ipad  ·  Tiranë

Ipad samsung

3 500 LEK

Sot 19:59 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung A05s 6/128

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 19:29 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi 11 tpro  ·  Durrës

Shitet xiaomi 11 t pro. 8/256.

160 EUR

Sot 19:26 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi 11x  ·  Tiranë

Shitet xiaomi 11x, 6/128

120 EUR

Sot 19:25 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi 11 t pro  ·  Tiranë

Shitet xiaomi 11 t pro. 8/256.

160 EUR

Sot 18:53 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung note 9

150 EUR Çmimi me zbritje

Sot 18:45 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Durrës

Xiaomi Redmi Note 13 Me kuti

150 EUR

Sot 18:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Samsung A55 5G 256/8 Me kuti Garanci

270 EUR

Sot 18:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip 5  ·  Durrës

Samsung Z Flip 5 256/8 OKAZION

Sot 18:45 Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Google Pixel 6a 128 Gb si i ri

19 000 LEK

Sot 18:41 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Huawei  ·  Tiranë

Huawei P30

90 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:39 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Durrës

Samsung s20+

120 LEK

Sot 18:30 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone X ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:30 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

❌ Qark 13 Pro Max 256gb ❌

300 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:30 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone XS Max ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:20 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Tiranë

S23 ultra 12/256GB

700 EUR

Sot 17:35 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Nokia  ·  2626  ·  Tiranë

NOKIA 2260 FLIP TE RINJ ��EDI PHONES ��

6 900 LEK

Shitësit të Besuar

Dëshironi të bleni telefon të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë përzgjedhjesh të telefonëve nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej telefonin ideal për ju.


Mijëra njoftime për telefon në shitje


Gjej me mijëra njoftime për telefon të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për iPhone 5s, 6, 6s, 6 Plus, 8 Plus, iPhone X, 11, 11 Pro, Xs Max, Samsung A3, A5, A8, Samsung A20, A50, J3, Samsung Galaxy S9, S7, S6, Note 4, Note 8, Note 7, S7 edge, S8 Plus, S4, Samsung J5, J6, J8, dhe shumë smartphone tjerë nga markat dhe modelet më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko për telefon celular të caktuar dhe gjej atë që të përshtatet mv shume me çmimet më të arsyeshme.


Shit telefon të ri dhe të përdorur në MerrJep.al


Posedoni telefon të ri apo të përdorur që dëshironi ta shisni? Shpërndaj njoftime në Merrjep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shit telefon nga markat dhe modelet e ndryshme si iPhone apo Android dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione