Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 11 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Celular dhe Telefona | Apple (Iphone) iPhone 11 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:22 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi iPhone 11 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:17 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 09:11 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 (gjendje 10/10)

15 Korr 19:48 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 11

220 EUR

15 Korr 13:47 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 12 pro

360 LEK

10 Korr 18:57 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

IPHONE 11

229 EUR

09 Korr 13:06 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

iPhone 11

20 000 LEK

02 Korr 14:35 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

IPhone 11

200 EUR

26 Qer 20:42 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11

15 000 LEK

26 Qer 12:55 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

okazion

13 000 LEK

24 Qer 14:45 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Okazion

13 000 LEK

24 Qer 12:23 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Okazion

13 000 LEK

24 Qer 12:21 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Okazion

13 000 LEK

22 Qer 11:48 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 64 gb

13 000 LEK

15 Qer 16:34 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

IPHONE 11

230 EUR

05 Qer 15:04 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

iphone 11

200 LEK

31 Maj 01:52 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

3 IPHONE 11

199 LEK

29 Maj 12:26 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

IPhone 11

220 LEK

28 Maj 08:39 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Krujë

Iphone 11 128gb

235 EUR

26 Maj 10:41 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Krujë

Iphone 11 64 gb

200 LEK

21 Maj 21:58 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Shitet iphone 11

250 EUR

15 Maj 18:06 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 64gb

200 LEK

Online
13 Maj 23:09 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

iphone 11

200 LEK

10 Maj 14:23 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

iPhone 11 super gjendje

280 LEK

Online
05 Maj 15:09 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 64Gb Red

190 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 20:18 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11

150 EUR

30 Pri 20:35 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

Shitet iphone 11

250 LEK

23 Pri 02:27 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11

15 000 LEK

15 Pri 11:38 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

OKAZION 2 dit ** Iphone 11 - 64G ** 200€

200 EUR Çmimi me zbritje

13 Pri 16:25 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11

15 000 LEK

10 Pri 16:14 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone11

16 000 LEK

09 Pri 15:03 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11

18 000 LEK

08 Pri 13:54 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 64gb

18 000 LEK

05 Pri 10:02 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Shkodër

Iphone 11

220 EUR

01 Pri 14:41 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 64 giga

200 LEK

28 Mar 01:33 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 - 64 gb

200 EUR

27 Mar 17:19 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

IPHONE 11 ne shithe

200 LEK

26 Mar 21:02 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Shitet iPhone 11 - 128 GB

25 000 LEK

26 Mar 16:10 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone

13 000 LEK

25 Mar 10:17 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Okazion Iphone11 128giga 220 euro

220 EUR

24 Mar 12:40 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Durrës

Iphone 11

23 Mar 17:06 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 11 64GB

200 LEK

21 Mar 18:10 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Pogradec

Iphone 11 64 gb

180 LEK

21 Mar 18:03 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Pogradec

Iphone 11

180 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Celular dhe Telefona | Apple (Iphone) iPhone 11 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione