Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për Servis të Celularëve | Njoftimet në Shqipëri


Njoftimet për shërbime për servis për celular dhe për pjesë të ndryshme për telefon të ndryshëm. Shiko njoftimet për zhbllokime të iCloud, zhbllokime android, riparime telefonash, telefon për pjesë, ekrane për telefon, këllef për telefona, pjesë këmbimi për telefon, dhe shumë të tjera. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve.Dje 20:13 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
02 Korr 11:05 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

iphone 13 pro max 128gb

450 EUR

Shitësit të Besuar
01 Korr 22:50 Servis për celularë  ·  Durrës

Shitet bateri e jashtme power bank

7 500 LEK

17 Qer 19:53 Servis për celularë  ·  Tiranë

Dyqan celularesh ne shitje

15 000 EUR

16 Qer 00:55 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shes playstation 4

20 000 LEK

09 Qer 17:00 Servis për celularë  ·  Tiranë

Mikroskop digjital 1000x

3 500 LEK

Online
03 Qer 23:56 Servis për celularë  ·  Tiranë

Galaxy a80 problem qarku

60 EUR

13 Maj 13:43 Servis për celularë  ·  Tiranë

OKAZION Samsung A71 Ekran origjinal

40 EUR

10 Maj 13:39 Servis për celularë  ·  Tiranë

teknik per servis telefonash

1 132 EUR

09 Maj 12:32 Servis për celularë  ·  Tiranë

Iphone 14 pro max icloud

4 EUR

08 Maj 02:47 Servis për celularë  ·  Tiranë

kamer note20 ultra

05 Maj 09:55 Servis për celularë  ·  Elbasan

SHITET DYQANI 51 M2

21 Pri 20:58 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis telefonash

19 Pri 15:35 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis per Smartphone

39 EUR

16 Pri 17:12 Servis për celularë  ·  Elbasan

Laminatrice TBK shitet

550 EUR

16 Pri 17:11 Servis për celularë  ·  Elbasan

Laminatrice Sunshine Set

450 EUR

06 Pri 10:12 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shiten

1 LEK

21 Mar 06:05 Servis për celularë  ·  Dibër

Oferta e kredisë

20 Mar 23:49 Servis për celularë  ·  Tiranë

Iphone XR 256GB

220 EUR

12 Mar 21:28 Servis për celularë  ·  Vlorë

Ak pro laminator dhe bubble removing

40 000 LEK

07 Mar 00:02 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis Bjordi

05 Mar 17:55 Servis për celularë  ·  Fier

zhbllokim

30 LEK

05 Shk 16:01 Servis për celularë  ·  Fier

Rregullojmë telefona me sistemin

02 Shk 20:21 Servis për celularë  ·  Berat

Kerkojm usta celularash

1 LEK

25 Jan 13:24 Servis për celularë  ·  Tiranë

14 pro per pjes

380 EUR

12 Jan 08:10 Servis për celularë  ·  Tiranë

Gps samsung android

30 EUR

23 Dhj 11:38 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet biznes servis dhe dyqan celulare

7 500 EUR

22 Nën 05:15 Servis për celularë  ·  Elbasan

Samsung j5

100 EUR Çmimi me zbritje

20 Nën 02:35 Servis për celularë  ·  Elbasan

SHITET BIZNESI

13 Nën 17:56 Servis për celularë  ·  Tiranë

Xiaomi mi 11 tpro

25 000 LEK

21 Tet 19:02 Servis për celularë  ·  Durrës

dfgdfg

Online
21 Tet 00:24 Servis për celularë  ·  Tiranë

Apple Watch SE

230 EUR

14 Sht 17:27 Servis për celularë  ·  Mat

Frigoriferi Beko

60 EUR

17 Gush 00:52 Servis për celularë  ·  Tiranë

apple watch 44mm

22 000 LEK


Jeni duke kërkuar për shërbime servisi për telefon apo për pjesë për telefon? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shiko njoftimet dhe gjej gjithçka që ju duhet për telefonin tuaj.


Shërbime për telefon dhe pjesë për telefon në shitje


Gjej atë që të nevojitet për telefon në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për zhbllokime të iCloud, zhbllokime android, riparime telefonash, telefon për pjesë, ekrane për telefon, këllef për telefona, pjesë këmbimi për telefon, riparim xhami, riparim ekrani, qark për iPhone, pajisje servisi, ndërrim i ekranit, dhe shumë shërbime dhe pjesë të tjera në shitje.


Reklamo kompaninë tuaj për servis telefonash


Nëse keni kompani për servis të telefonave, vizitoni MerrJep.al dhe krijo njoftime apo krijo shitoren tuaj shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e kompanisë tuaj dhe zgjeroni bazën tuaj të konsumatorëve online. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione