Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për celularë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për celularë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për celularë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Korr 19:34 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
02 Korr 11:05 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

iphone 13 pro max 128gb

450 EUR

Shitësit të Besuar
17 Qer 19:53 Servis për celularë  ·  Tiranë

Dyqan celularesh ne shitje

15 000 EUR

16 Qer 00:55 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shes playstation 4

20 000 LEK

09 Qer 17:00 Servis për celularë  ·  Tiranë

Mikroskop digjital 1000x

3 500 LEK

03 Qer 23:56 Servis për celularë  ·  Tiranë

Galaxy a80 problem qarku

60 EUR

13 Maj 13:43 Servis për celularë  ·  Tiranë

OKAZION Samsung A71 Ekran origjinal

40 EUR

10 Maj 13:39 Servis për celularë  ·  Tiranë

teknik per servis telefonash

1 132 EUR

09 Maj 12:32 Servis për celularë  ·  Tiranë

Iphone 14 pro max icloud

4 EUR

08 Maj 02:47 Servis për celularë  ·  Tiranë

kamer note20 ultra

21 Pri 20:58 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis telefonash

19 Pri 15:35 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis per Smartphone

39 EUR

06 Pri 10:12 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shiten

1 LEK

20 Mar 23:49 Servis për celularë  ·  Tiranë

Iphone XR 256GB

220 EUR

07 Mar 00:02 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis Bjordi

25 Jan 13:24 Servis për celularë  ·  Tiranë

14 pro per pjes

380 EUR

12 Jan 08:10 Servis për celularë  ·  Tiranë

Gps samsung android

30 EUR

23 Dhj 11:38 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet biznes servis dhe dyqan celulare

7 500 EUR

13 Nën 17:56 Servis për celularë  ·  Tiranë

Xiaomi mi 11 tpro

25 000 LEK

21 Tet 00:24 Servis për celularë  ·  Tiranë

Apple Watch SE

230 EUR

17 Gush 00:52 Servis për celularë  ·  Tiranë

apple watch 44mm

22 000 LEK

01 Gush 13:52 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet biznesi

3 000 EUR

28 Qer 15:44 Servis për celularë  ·  Tiranë

Poco M3 120 mije leke

12 000 LEK

10 Maj 19:33 Servis për celularë  ·  Tiranë

Faqe Instagrami 10k

25 EUR Çmimi me zbritje

10 Maj 18:37 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shes faqe instagrami 10k

30 EUR

09 Maj 22:50 Servis për celularë  ·  Tiranë

Kase 12/11 pro

1 000 LEK

24 Pri 08:18 Servis për celularë  ·  Tiranë

S 20 ultra 350 €

350 EUR

16 Pri 09:46 Servis për celularë  ·  Tiranë

10k Followers 28$

15 Mar 14:51 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet Dyqan Telefonash !

8 000 EUR

20 Shk 09:29 Servis për celularë  ·  Tiranë

Paisje servisi

160 EUR

22 Dhj 19:52 Servis për celularë  ·  Tiranë

She's telefon

7 000 LEK

10 Dhj 18:21 Servis për celularë  ·  Tiranë

scooter electric

300 EUR

05 Dhj 09:14 Servis për celularë  ·  Tiranë

Kamera Sigurie:

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për celularë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për celularë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione