Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje dhe Aparate shtëpiake ne Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pajisje dhe aparate të ndryshme shtëpiake. Gjeni frigoriferë dhe frizë, ngrohëse dhe klima, lavatriçe dhe makina tharëse, furrë dhe mikrovalë, servis për teknikë të bardhë, fshesë me korrent, enëlarëse dhe të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për pajisjen që ju nevojitet dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë juve.Sot 00:26 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Testues i ujit te pijshem

17 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Produktor akulli 130 kg

1 000 EUR

Dje 22:37 Të tjera  ·  Shkodër

Okazionn hekur prof 30 mij te vjetra

30 EUR

Dje 22:18 Të tjera  ·  Tiranë

SHITET SOBE ME DRU E PERDORUR VETEM 1 HERE

15 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:03 Të tjera  ·  Tiranë

Kondicioner Midea

34 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Frigorifer OCEAN

270 LEK

Dje 19:12 Furre dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Shitet sobe me furre e vogel

3 000 LEK

Dje 17:49 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten neone elektrike

3 000 LEK

Dje 17:12 Fshesë me korent  ·  Samsung  ·   ·  Tiranë

Fshese korenti

30 EUR

Dje 17:10 Të tjera  ·  Tiranë

Shtrydhese Shege Portokall

7 000 LEK

Dje 17:10 Të tjera  ·  Tiranë

Shtrydhese Fruatash FUEGO

2 500 LEK

Dje 15:47 Të tjera  ·  Tiranë

Shtrydhese Frutash MOULINEX

3 000 LEK

Dje 15:12 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer 451Litra

420 EUR

Dje 15:12 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Tiranë

Tharese

80 EUR

Dje 14:27 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Frigorifer per lokal

123 LEK

Dje 09:29 Të tjera  ·  Vlorë

makine qepese zig zag

250 EUR

Dje 09:23 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Fier

Lavatriçe

50 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BOMBOLA GAZI

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 09:21 Furre dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ASPIRATOR ZGARE

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 08:13 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Kalorifer , radiator

80 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:13 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet frigoriferë 0676608361

16 000 LEK

Dje 08:07 Të tjera  ·  Tiranë

Ekspres Kafe

3 000 LEK

Dje 07:51 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet makine qepese gjermane familiare privilegj 15.000 lek

15 000 LEK

Dje 05:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Ngrohese Kumtel!

3 500 LEK

Dje 05:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Freskuese Elektra!!!

3 500 LEK

Dje 05:12 Të tjera  ·  Shkodër

Ekspres Kafeje Veronesi!

6 000 LEK

19 Korr 23:02 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet SOBE

150 LEK

19 Korr 22:52 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Termometer dhe hydrometer

18 EUR

Shitësit të Besuar
19 Korr 22:51 Lavastovilje  ·  Beko  ·   ·  Tiranë

Shitet Lavastovilje Beko 195 euro

195 EUR

19 Korr 22:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

Shitet BOILER 80L horizontal

1 900 LEK

19 Korr 22:45 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

KONDICIONERII SHITET Okazion ...

8 000 LEK

19 Korr 22:45 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Zanussi  ·  Tiranë

Shitet lavatrice Zanusi

70 LEK Çmimi me zbritje

19 Korr 22:43 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Midea  ·  Tiranë

Modul WiFi OSK105 per kondicioner Midea, Elektra, Pioneer

45 EUR

19 Korr 18:59 Të tjera  ·  Tiranë

Lavasovilje 45ce inkaso ardhur nga Gjermania

100 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 12:18 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet zgare me gaz

170 EUR

19 Korr 11:22 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet frigorifer banak

500 EUR

19 Korr 10:54 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Tiranë

Lavatrice Miele super cmim

14 000 LEK Çmimi me zbritje


Gjeni çfarëdo pajisje që mund të ju nevojitet për shtëpinë tuaj. Shikoni njoftimet dhe kërkoni në kutinë e kërkimit për pajisje, aparatin që ju nevojitet juve.


Blej Pajisje dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar për pajisje për shtëpinë tuaj? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për pajisje të ndryshme si shtrydhëse frutash, enë të ndryshme, ngrohese elektrike, ngrohese elektrike per lokale, frigorifera të ri apo të përdorur, lavatrice të ndryshme, Makinë tharëse, mikrovale ne shitje, fshesa me korrent nga markat e ndryshme, enëlarëse, dhe shërbime për servis për aparate shtëpiake dhe shumë pajisje të tjera në shitje.Shit pajisje dhe aparate shtëpiake


Nëse posedoni çfarëdo pajisje teknike për shtëpi që dëshironi ti shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me 70,000 vizitorë në ditë ju mund të gjeni blerësit e interesuar më shpejtë. Krijo njoftime tani duke plotësuar formularin me informatat për produktin dhe gjeni blerësit e produktit tuaj.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione