Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Objekte të Huaja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Bleni dhe shisni objekte të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Shikoni njoftimet për objekte biznesi, lokale, biznese, pajisje të ndryshme që mund të ju duhen. Gjeni pajisje dhe objeke të ndryshme duke filtruar njoftimet në bazë të çmimit ose kërkoni në kutinë e kërkimit.
Dje 14:26 Objekte të huaja  ·  Durrës

SHITET HOTEL 5 katesh Ne Durres

450 000 EUR

Shitësit të Besuar
19 Korr 20:24 Agjent për shitje të pronës Objekte të huaja  ·  Sarandë

Shitet Hotel ne Sarande!

4 000 000 EUR

Shitësit të Besuar
19 Korr 15:55 Objekte të huaja  ·  Tiranë

Prapa konviktit te Mjekesise se Vajzave

410 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Korr 13:08 Agjent për shitje të pronës Objekte të huaja  ·  Durrës

Ambient Biznesi ne Shitje

210 000 EUR

Shitësit të Besuar
18 Korr 09:42 Objekte të huaja  ·  Fier

jepet magazina me qera

17 Korr 23:19 Objekte të huaja  ·  Vlorë

Jepet me qera ambjenti për magazinë

17 Korr 22:11 Objekte të huaja  ·  Lezhë

Shitet tende 10x 7 m

2 000 EUR

17 Korr 19:08 Objekte të huaja  ·  Fier

Kondicioner shtepie shes montoj pastroj mbush

10 EUR

17 Korr 01:47 Objekte të huaja  ·  Vlorë

Jepet me qera ambjenti për magazinë

16 Korr 14:03 Objekte të huaja  ·  Tiranë

Vegla palestre

1 EUR

15 Korr 12:14 Objekte të huaja  ·  Tiranë

JEPET Kapanon me qera, Top chanell

15 Korr 11:48 Objekte të huaja  ·  Vlorë

Jepet me qera ambjenti për magazinë

14 Korr 12:17 Objekte të huaja  ·  Vlorë

Jepet me qera ambjenti për magazinë

13 Korr 20:21 Objekte të huaja  ·  Vlorë

Jepet me qera ambjenti për magazinë


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të objekteve, apartamenteve, studiove, lokaleve, dhe apartamente të të gjitha kategorive.


Blej Objekte, Lokale, Apartamente në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për objekte, apartamente, lokale, studio, apo pajisje tjera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet me karakteristikat e objektit si ndërtesë e re, me pishinë, me ballkon apo terracë, apartament, me ashensor, shtëpi e veçuar, hapësirë parkimi, garazh, sipërfaqe ujore, qendër kryesore, zonë rekreative, vend për skijim dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit objekte, lokale apo apartamente në MerrJep.al


Nëse posedoni lokale apo objekte të ndryshme që dëshironi ti shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime lehtë dhe shpejtë duke plotësuar formularin me informata rreth objektit që dësironi ta shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione