Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Vegla të ndryshme në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej makina dhe vegla të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për motorrsharrë, kompresor ajri, saldatriçeve, vidiator, fresibel, trapane, set çelësash, çekiq, makineri për përpunimin e drurit dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet.Dje 12:49
Linku:
Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet Gjenerator - 26.5 kw - 33 kva

250 000 LEK Çmimi me zbritje


Sot 22:58 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Gjenerator Honda

480 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

makineri druri

6 000 EUR

Sot 20:03 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Shitet saldatrice Cemont 1000 Euro

1 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Shitet Betoniere

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:57 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Okazion Shiten POMPA UJI

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:26 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makineri pvc

21 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Matrapik Hitaçi

Sot 18:25 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

kaldaj me naft

5 000 EUR

Sot 17:09 Makina dhe Vegla  ·  Korçë

Kontenier Frigorifer

Sot 14:26 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

makine qepse

120 EUR

Sot 14:26 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Fshese korenti me bateri per makine

25 LEK

Sot 14:18 Makina dhe Vegla  ·  Kucovë

Mbulesë makine

60 EUR

Sot 14:18 Makina dhe Vegla  ·  Kucovë

Makineri për ftohje uji

200 EUR

Sot 13:57 Makina dhe Vegla  ·  Fier

shes printer 3Dgjendja i ri!

750 EUR

Sot 00:09 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

mikroskop me krah, i ri ne kuti.

540 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:50 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Steke Lavazhi + tubi i ujit

90 EUR

Dje 22:45 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shkundese

870 EUR

Dje 22:43 Makina dhe Vegla  ·  Kurbin

Rripa dhe kriketa per kamiona

Dje 22:43 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Bullonatrice

175 EUR

Dje 22:43 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Kawasaki

24 300 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:43 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Shitet kalander

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:48 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shitet

300 EUR


Jeni duke kërkuar për makina dhe vegla të ndryshme? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej gjithçka që ju duhet në mesin e shumë njoftimeve për pajisje dhe vegla nga më të ndryshmet në shitje.


Mijëra njoftime për makina dhe vegla në shitje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave që mund të ju duhen për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për fresibel, gur fresibel, saldatriçe, kompresor ajri, makineri druri, sharre, motorsharre Stihl, shkallë almini, saldatriçe, vidiator, trapane, mikser, pompa për ngjyrosje, sharra alumini, pompa lavazhi, gjenerator, sharre me disk, motorsharrë dhe shumë të tjera në shitje. Gjej makina dhe vegla nga markat më të njohura si Stihl, Einfel, makita, Bosch, DeWalt dhe shumë të tjera.Shit Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse posedoni makina dhe vegla të ndryshme të reja apo të përdorura që mund ti duhen dikujt, MerrJep.al është platforma e duhur për ti shitur ato. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e veglave që dëshironi ti shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione