Klimaitalia Albania

Zgjero biznesin me produktet e Klimaitalia

Dhima shpk ndodhet në Durrës dhe operon prej vitesh në sektorin e paisjeve për bare, restorante, fast food, hoteleri, piceri, pasticeri etj.
Kompania Dhima shpk bashkëpunon me firmat italiane më të njohura për produkte cilësore Made in Italia.
Pranë nesh do të gjeni produktet më të mira të prodhimit italian, për përgatitjen e ushqimit, gatim të vogël, snack bar dhe furnizim ushqimi, gjithashtu ofron një rinovim të plotë të produktit.

Dhima shpk bashkëpunon dhe me kompaninë italiane Klimaitalia e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e pajisjeve frigoriferike për përdorim komercial, shpërndarës ekskluziv në të gjithë Italinë dhe jashtë saj.

Kompania siguron raportin më të mirë të mundshëm të cilësisë dhe çmimeve. Gjithashtu ajo ofron produkte të reja dhe të përdorura për të gjithë klientet e saj. Rezultati është një kompani që punon me seriozitet dhe profesionalizëm, duke garantuar besueshmërinë për të gjitha produktet dhe shërbimet e saj.

Gjithashtu ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh dhe produktesh për tregun. Ofrojmë frigoriferë të llojeve të ndryshme.
Frigoriferë ngrirës për supermarkete, për ekspozim peshku, frigorifer për pica, tavolina frigoriferike të reja dhe të përdorura.
Gjithashtu ofron vitrina ngrohëse dhe freskuese, hapëse brumi, vitrinë pasticerie për pica, brumatrice, friteza për kuzhina restoranti, zgara për pjekje etj.

Duke e njohur nga afër tregun e punës dhe shërbimet që i nevojiten biznesit gjthashtu do të gjeni dhe makineri të llojeve të ndryshme si makineri për prodhimin e akullores, makineri vakumi për ambalazhim, për mbushjen e sallamit, pajisje për bërjen e krepave, pajisje për piceri të reja dhe të përdorura.
Ne vazhdimisht përpiqemi të ofrojmë paketa të ndryshme zgjidhjesh për të sipas nevojave dhe kerkesave të klientëve tanë. Vlerësojme mbi të gjitha marrëdheniet tona afatgjata me klientët.

Jeni të mirëpritur për të na kontaktuar në format e kontaktit: Tel: 00355682370816; email: [email protected]

Rruga Stefan Kaculini

Durrës

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 59
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione